Anasayfa > Dram > Küçük Kadınlar –  Little Women Sansürsüz Full İndir

Küçük Kadınlar –  Little Women Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Küçük Kadınlar –  Little Women

Filmin Türü: Dram, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 8.0

Filmin Yönetmeni: Greta Gerwig

Filmin Oyuncuları: Eliza Scanlen, Florence Pugh, Meryl Streep, Saoirse Ronan, Timothée Chalamet

Filmin Süresi: 135 Dakika

Küçük Kadınlar –  Little Women Fragman İzle

Küçük Kadınlar –  Little Women Özet ve Detaylar

Küçük Kadınlar –  Little Women filminde; Küçük Kadınlar filmi, Babaları Amerikan iç savaşına gitmiş dört kız kardeş ve annelerinin hayat hikayesini konu alan güzel bir film. Jo, Amy, Meg ve Beth dört küçük kız kardeştir. Babaları Amerikan iç savaşına gittiği için ekonomik durumları fazla iyi değildir. Bu yüzden zengin olmak için hepsinin kendine göre hayalleri vardır. Anneleri savaşta mağdur olan insanlara yardım eden bir kuruluşta gönüllü olarak çalışmaktadır. Kızların en büyüğü Jo, küçük hikayeler yazmakta, bu hikayeleri yayıncı kuruluşlara ucuz paralarla satarak aile ekonomisine katkı sağlamaktadır.  Meg’i tiyatro ile uğraşmakta ilerde ünlü bir sanatçı olmayı hayal etmektedir. Amy resim ile uğraşmakta, ilerde ünlü bir ressam olmayı hayal etmektedir. Kızların en küçüğü Beth ise çok iyi piyano çalmakta, fakat insanları bulunduğu ortamda piyano çalmaya sevmemektedir.

Küçük Kadınlar –  Little Women filminde; Küçük Kadınlar bütün zorluklara karşı beraber mücadele etmektedir. Halaları zengin bir kadındır. Jo, halasına kitap okumakta, hala onu Avrupa’ya götürüp zengin bir adamla evlendirmeyi düşünmektedir. Jo ve Meg bir akşam Meg’in tiyatro arkadaşlarının katıldığı eğlence programına katılırlar. Meg içeride dans ederken, Jo elbisesinde yanık oluştuğu için, dans edememektedir. Komşuları olan Teddy Laurie, jo’yu dans etmeye davet eder. Jo dans edemeyeceğini söyleyince dışarıda ikisi beraber dans ederler. Meg’in ayağa burkulunca Teddy’in yardımı ile eve dönerler. Teddy Laurie, zengin komşularının torunudur.

Küçük Kadınlar –  Little Women filminde; Yıl başı sabahı aile tam kahvaltı yapacağı sırada dışarı çıkmış olan anneleri gelir. Anneleri, aşağı sokakta bir anne ve çocuklarının çok perişan olduğunu, kahvaltılarını bu aileye götürmek isteyebileceklerini söyler. Kızlar apar topar sabah kahvaltısındaki bütün yiyecekleri sepetlere doldurup yiyeceği olmayan aileye götürürler. Geldiklerinde büyük bir sürpriz ile karşılaşırlar. Bay Laurie, onlara çok güzel bir yeni yıl hediyesi verir. Evlerine güzel bir yeni yıl sofrası hazırlar. Böylece iki aile arasında büyük yakınlaşma başlar. Bay Laurie’ye teşekkür ziyareti yaparlar. Bay Laurie küçük kız Beth’den evdeki piyanoyu ara sıra çalmasını ister. Beth bu teklifi kabul eder.

Küçük Kadınlar –  Little Women filminde; Halaları Avrupa’ya getireceği kişi olarak Amy’i açıklar. Buna Jo biraz bozulsa da belli etmez. Meg’in düğününde Teddy, Jo’ya evlilik teklif eder. Jo bunun için erken olduğunu söyler. Amy, halası ile Avrupa’ya gider. Jo ise aile bütçesine katkı sağlamak için New York’a gider. burada hem öğretmenlik yapar, aynı zamanda yazılar yazar. Küçük kardeşi Beth’in çok hasta olduğunu öğrenince geri döner. Amy, Avrupa’da karşılaştığı Teddy ile evlenir. Jo, annesine Teddy’in evlilik teklifini kabul etmediği için pişman olduğunu söyler. Küçük kardeşleri Beth hastalığa yenik düşerek ölür. Teddy ve Amy Avrupa’dan dönüş yaparlar. Jo, Teddy’in geldiğine çok sevinir. Ancak Teddy, Amy ile evlendiğini açıklar. Jo bu habere sevinmiş gibi yapar ancak çok üzülür. Jo bu üzgünlükle kendi istediği gibi bir roman yazar. Romanı yayın evine yollar. Jo’nun romanı basılacak mı? Jo kendine bir erkek arkadaş edinecek mi? Bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, Küçük Kadınlar –  Little Women filmini izlemenizi öneririm. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Küçük Kadınlar –  Little Women Filminden Kareler

Küçük Kadınlar -  Little Women Sansürsüz 4K İndir

Küçük Kadınlar -  Little Women Sansürsüz 4K İndir

Küçük Kadınlar -  Little Women Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.78 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.