Anasayfa > Filmler > Kulyas: Lanetin Bedeli Sansürsüz Full İndir

Kulyas: Lanetin Bedeli Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Kulyas: Lanetin Bedeli

Filmin Türü: Korku

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 6.8

Filmin Yönetmeni: Yunus Şevik

Filmin Oyuncuları: Erdem Yılmaz, Halil Kumova, Kübra Kılınçkaya, Necdet Onur Serimer, Nurdan Paksoy

Filmin Süresi: 91 Dakika

Kulyas: Lanetin Bedeli Fragman İzle

Kulyas: Lanetin Bedeli Özet ve Detaylar

Kulyas kabilesinin cinleri, yüzyıllar önce büyücü Potifar tarafından hapsedilmiştir ancak insanoğlunun hırsı onların yüzyıllar sonra serbest kalmasına neden olur. İnsanlarla bedeli oldukça ağır olan bir anlaşma yapan cin kabilesinin lideri Mureh, her yıl bir insanı kurban olarak alacak ve aldığı bedeni insana dönüştürecektir. Ancak bu kurban ile birlikte, insanların hırsları da alınmış olur. Yıllar boyu yüzlerce can alan ve yine de doymayan Mureh, yeni kurbanların gelmesini beklemektedir. Tam da bu sırada Anıl, Görkem, Beyza ve Defne adında dört genç, fotoğraf yarışması için Mureh’in yaşadığı kasabaya gelir. Kalacakları oteli bulamayan gençler, çareyi köyün hocası Kanber’den yardım istemekte bulur. Hoca tarafından misafirhaneye yerleştirilen gençler, burada cinlerin vahşeti ile karşı karşıya kalacaktır.

Kulyas: Lanetin Bedeli filmi, 2019 yılında gösterime giren, Korku türünde güzel bir film. Kulyas: Lanetin Bedeli konusu ve içeriği hakkında kısaca bilgi verecek olursak.  Konu olarak, Kulyas cin kabilesinin vahşetiyle karşı karşıya kalan gençlerin hikayesini işlemiş. Kulyas kabilesi cinleri yıllar önce hapsedilmiştir, ancak insanların hırsı serbest kalmasına sebep olmuştur. Kulyas kabilesinin lideri Mureh, insanlarla çok ağır bir anlaşma yapmıştır. Bu anlaşma karşılığında her yıl bir insan kurban almaktadır, kurbanın bedenine girerek yaşamını sürdürmektedir. Mureh, yeni kurbanların gelmesini beklemektedir. Mureh, yeni kurbanını beklediği sırada dört genç bu kasabadaki fotoğrafçılık yarışmasına katılmak için buradadır. Gençler kalacak otel bulamayınca, çareyi kasabadaki Kanber Hoca’dan yardım isterler. Kanber Hoca, gençleri bir eve yerleştirir, bu evde gençler cinlerin vahşeti ile karşı karşıya kalacaklardır. Bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, indirbakalim.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kulyas: Lanetin Bedeli Filminden Kareler

Kulyas: Lanetin Bedeli Sansürsüz Full İndir

Kulyas: Lanetin Bedeli Sansürsüz Full İndir

Kulyas: Lanetin Bedeli Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.17 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.