Anasayfa > Aile > Kurtarma Köpeği Ruby (Rescued by Ruby) Sansürsüz Full İndir

Kurtarma Köpeği Ruby (Rescued by Ruby) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Kurtarma Köpeği Ruby (Rescued by Ruby)

Filmin Türü: Aile, Biyografi, Dram

Filmin Yılı: 2022 – Kanada

IMDB: 7.3

Filmin Yönetmeni: Katt Shea

Filmin Oyuncuları: Camille Sullivan, Grant Gustin, Kaylah Zander, Scott Wolf, Tom McBeath

Filmin Süresi: 90 Dakika

Kurtarma Köpeği Ruby (Rescued by Ruby) Fragman İzle

Kurtarma Köpeği Ruby (Rescued by Ruby) Özet ve Detaylar

Daniel, K9 Arama Kurtarma Birimi’nde olmayı hayal eden bir eyalet polisidir. Ancak son yedi yıldır sınavda başarısız oluyor ve komutanı Zarella (Scott Wolf), bundan huzursuzluğunu sorumlu tutuyor. Zarella ayrıca ona ofisin K9 için parası olmadığını, bu yüzden Daniel’in kendi başına bir köpek bulması gerektiğini söyler. Bu onu bir köpek barınağına götürür; burada Pat Inman (Camille Sullivan) adındaki bir bayan ona yarı-Border Collie olan Ruby’yi gösterir ve o da Daniel’in kendisi kadar enerjik ve huzursuzdur.

Daniel onu eğitmekte zorlanmasına rağmen, karısı Melissa’nın (Kaylah Zander) desteği onun pes etmemesine yardımcı olur ve Daniel ve Ruby testi geçmeyi ve geçici bir K9 ekibi üyesi olmayı başarır. Ancak Daniel, bir görevde Ruby’nin içgüdülerini yanlış değerlendirdiğinde ilk adıma geri döner. Onu görmezden gelir ve o evden kaçar. Daniel daha sonra Ruby’nin içgüdülerinin yerinde olduğunu öğrenir ve kendini suçlu bulur. Çok fazla araştırma ve kendi kendini analizden sonra, Daniel sonunda Ruby’yi ve kendisini bulur.

Bir sonraki görevlerinde, Daniel’i barınakta Ruby’ye getiren kadın olan Pat’in oğlu olduğu ortaya çıkan kayıp bir çocuğu başarılı bir şekilde bulurlar. Zarella onlara K9 rozetini verir ve tam statülü bir K9 birimine terfi ederler.

Yaklaşık bir buçuk saat sürmesine rağmen “Rescued By Ruby” aceleye getirilmiş ya da eksik görünmüyor. Daniel ve Ruby arasındaki ilişkiyi koruyan iyi hissettiren bir film. Film, ikisi için de “her yerde” olmaktan, birbirlerinin üzerine çıkmalarına ve birbirlerine tamamen güvenmelerine yardımcı olmaya giden bir yolculuk.

Başlangıçtaki sahneler sürekli olarak Daniel ve Ruby arasında değişiyor ve her ikisinin de nasıl daha iyi olmaya çalıştığını, ancak koşulların buna izin vermediğini gösteriyor. Bir yandan Daniel’in sekizinci kez K9 testini geçmek için mücadele ettiğini görüyoruz. Öte yandan, sahipleriyle baş edemeyen Ruby’yi görüyoruz. Ve Daniel’in Ruby’ye evde eğitim vermeye karar vermesi filmin tam ortasında, temel olarak kimyalarının şekillenmeye başladığı nokta.

Bir noktada Daniel, Ruby’ye “çözüm ol” der. Sorun değil.” Bu, Ruby’nin departman içindeki bir memurun tabağından yiyecek çalarken yakalanmasından ve Daniel’in onu departman bileşiğine kilitlemek zorunda kalmasından sonra. Sözleri Ruby’ye olduğu kadar kendisine de yönelik gibi görünüyor. Bunun nedeni, Ruby’nin gösterdiği her türlü kötü davranıştan sorumlu tutulacağını bilmesidir. Başka bir deyişle, o “sorun” olacaktır. Ama sorun o olamaz. İkisinin de işine ve ailesine çözüm olmasını istiyor.

Yavaş ve istikrarlı bir şekilde Daniel ve Ruby, birbirlerini doğru şekilde anlayarak yetişirler. Seçmeleri ve son testi geçerler ve geçici bir K9 takımı olurlar. Ardından Daniel ve Ruby için gerçek sınav geliyor. Bir cinayet kurbanının kokusunu alması gerekiyor. Ruby bir noktaya ulaşırken Daniel orada hiçbir şey bulamaz. Daniel böylece K9 biriminin bir parçası olma umudunu kaybeder, çünkü komutan Zarella’nın Ruby işini yapamadığı için onu Arama ve Kurtarma’dan çekeceğini bilir. Kırık bir Daniel, Ruby’yi evden kaçtığı ölçüde görmezden gelir. Daha sonra Daniel’e Ruby’nin haklı olduğu söylenir. Ceset, Ruby’nin oturduğu ve işaret ettiği güvertenin altına gömüldü, üç inçlik betonla kaplandı. Böylece, Ruby’ye güvenmeyerek yanlış kararı veren Daniel’di. Ardından, Ruby’yi ararken,

Arabada Daniel hatalarını kabul eder ve Seamus’a herkesin ona yaptığını Ruby’ye yaptığını söyler, yani hafife alır. Küçümseme, Daniel’de iki zıt nitelik doğurdu. Biri çok çalışmak ve “okuyamayan hiperaktif çocuk” olmadığını kanıtlamak. Diğeri ise kendinden şüphe duymaktır. Rehine pazarlığı, EVOC eğitimi, akranlar arası danışmanlık, onur bekçiliği, vuruş takımı, dalış takımı ve daha fazlası gibi diğer asker uzmanlık alanlarında kalifiye olsa da, başarısızlıkla başa çıkamaması, onun olmadığı düşüncesinin direğinde duruyor. yetenekli. Ve belki de onu devam ettiren budur. Sonuçta, sekiz yıldır K9 sınavına girmesinin bir nedeni var.

Böyle ironik bir dinamiğin bu kadar net bir şekilde tasvir edildiğini görmek çok nadirdir. Bununla birlikte, Daniel’in bu doğası, kendinden şüphesini ve yetersizliğini Ruby’ye gösterdiğinde geri teper (bu, Ruby’nin onun bir parçası olduğu anlamına da gelebilir). Ruby de Daniel’i hayal kırıklığına uğrattığını anlıyor ve sessizce evi terk ediyor. Ama Daniel’in anlaması için karısı varken, Ruby’nin kimsesi yok. Belki de bu, “Rescued By Ruby” yazarlarının göstermek istediği bir şeydir. En kötü durumda olduğumuzda, bizi anlayan birine ihtiyacımız var. Ruby için bu “biri” Daniel’dir. Bunca zaman, sonunda bir yuva bulduğunu bildiği için çok mutluydu ama sonra, kendini “kanıtlayamamış” olduğu için evi hak etmediğini fark etti. Ve açıkçası, Daniel de aynı duyguları yaşıyor. Ve Ruby, Daniel olmadan kaybolmuş gibi görünse de,

Bundan sonra olanlar kesinlikle yukarıdan bir göz kırpmasıdır. Daniel, komutanı Zarella’dan ormanda bir çocuğun kaybolduğuna dair bir telefon alır. Görev brifingi için departmanına gelir ama Ruby’sizdir. Ancak dışarı çıktığında Ruby’yi yağmurda ayakta dururken bulur. Ruby’nin Daniel’in onu geri almasını beklediğini gördüğümüzde sahne sert vurur. Daniel’in muhtemelen departmanda olduğunu biliyor, bu yüzden orada bekliyor. Daniel, Ruby’yi sonunda sımsıkı kucaklayarak bulduğuna çok sevindi. Hava burada bir sembol olarak kullanılmıştır. Daniel yakut ararken baştan beri yağmur yağıyordu. Yağmur üzüntüyü simgelemek için kullanılmıştır. Daniel, Ruby’yi geri isterken ve ona güvenmediği için kendinden nefret ederken, Ruby de üzgündü ve kendi başına kaldı. Ama Daniel Ruby’yi bulduğu an, güneş onların üzerinde parlıyor, bir umut sembolü. Sahne gerçekten çok iyi yansıtılmış.

Olay yerine ulaşan Zarella, çocuğu aramak için onları ormana gönderir ve neyse ki ikili onu bulur. Daniel saatine baktığında Michael’ı bulduklarında saat 2.23’ü gösteriyor. Asker üniformasındaki numara da 223 diyor. Başka bir deyişle, bu onun anı ve bunu hesaba katması gerekiyor. Ama Ruby’nin yardımı olmadan olmaz. Daniel, Michael’ı bilinçsiz durumundan geri getirebilse de, menzil dışında ve ormanın derinliklerinde oldukları için telsiziyle yardım isteyemez. Durumu anlayan ve askerlerin onun havlama yönünü takip edip olay yerine varabilmesi için yeterince yüksek sesle havlamaya başlayan Ruby’dir.

Sürekli havlama nedeniyle ağzından köpükler gelmeye başlar ama o durmaz. Bu, Daniel’le paylaştığı ve böylece aralarındaki bağı sağlamlaştıran asla pes etmeyen tavrının kanıtıdır. Çok geçmeden çocuğun, Daniel ve Ruby’yi ilk kez bir araya getiren sığınaktaki hanımefendi Pat Inman’ın oğlu olduğunu öğreniyoruz. Pat Daniel’i Ruby’ye getirdiğinde ve Daniel onu eve getirdiğinde Ruby’nin uyuması gerekiyordu. Böylece hayatını kurtardı. Ve Ruby, Pat’in oğlunun hayatını kurtardı. Böylece, bu tasarruf döngüsü, Daniel ve Ruby’nin Zarella tarafından tam statülü bir K9 birimi haline getirilmesiyle tamamlandı, sonunda değerlerini kanıtlamış bir ikili için mükemmel bir başarı.

Filmin sonunda bize on yıldır ortak olan ve Rhode Island Eyalet Polis Gücü’ne hizmet etmeye devam eden Daniel ve Ruby hakkında gerçekler veriliyor. Ruby, 2018 yılında ABD’de Yılın Arama Kurtarma Köpeği seçildi. Ayrıca Ruby’yi oynayan köpek Bear, bir barınak köpeğidir ve eğitmenler tarafından kurtarılmıştır. Daniel, Ruby’nin ayrılmaz bir parçası olduğu ailesiyle birlikte yaşıyor. Mutlular, birbirlerine güveniyorlar ve mükemmel “tık”ı paylaştıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kurtarma Köpeği Ruby (Rescued by Ruby) Filminden Kareler

Kurtarma Köpeği Ruby (Rescued by Ruby) Sansürsüz Full İndir

Kurtarma Köpeği Ruby (Rescued by Ruby) Sansürsüz Full İndir

Kurtarma Köpeği Ruby (Rescued by Ruby) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.09 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.