Anasayfa > Aksiyon Oyunları > Limbo Full Oyun İndir

Limbo Full Oyun İndir

Limbo Torrent

AÇIKLAMA

Limbo oyunu çok farklı bir senaryoya sahip, ilginç bir hikayesi olan ancak oyun içerisinde bir hikayesi olmayan tuhaf ve eğlenceli bir oyun. Oyun görüntü bakımından da beklenmedik bir tarzda karşımıza çıkıyor. Oyun bütünüyle siyah, beyaz ve grinin tonlarından oluşan görüntüsüyle bizleri bir oyun ekranına bakmaktan ziyade, sanatsal niteliklere sahip bir portreye bakıyor hissi yaratıyor. Oyundaki karakterimiz kayıp kız kardeşini aramak için Limbo’ya giriyor ve uzun soluklu bu serüven böyle başlıyor. Ancak sizlere açıkça belirtmeliyim ki oyun herhangi bir sinematiğe sahip değil. Dediğim gibi, bir hikayesi yok. Sadece başlangıçta yönlendirdiğimiz karakterin kız kardeşini aradığını tek biliyoruz. Böylelikle oyunun geri kalan aşamaları bizim hayal gücümüze kalıyor. Hikayeyi aslında biz kendimiz oynarken ister istemez hayal ediyoruz. Bunu bizlere istem dışı yaptıracak nitelikte oyun. Oldukça tuhaf bir atmosfer var doğrusu. Üstelik sismik görüntüsü, oyunu biraz daha etkili kılıyor diyebilirim. Eklemek istediğim diğer bir şey ise ses. Oyun, çok iyi ses efektlerine sahip. Genelde yağmur, fırtına tarzında doğasal sesler içeren bu oyun, oldukça etkili atmosfer yaratmakta da büyük etkenlerden yalnızca biri. Siz karşınıza çıkan uzun ve engebeli yolda çok basit yönlendirme tuşları ile karakterinizi kontrol ediyorsunuz. Aşağı yukarı gibi sağ sol gibi basit tuşlarla oynuyorsunuz ve ek olarak sadece ctrl tuşu nesnelerle etkileşimini sağlıyor. Görünürde çok kolay gibi görünen bu oyun, aslında o kadar da kolay değil. Siz yolunuzda ilerlerken oldukça zor görevlerle karşılaşıyorsunuz. Çok farklı bulmacalar çözmeniz gerekiyor. Çoğu zaman önünüzdeki engeli deneme yanılma yoluyla çözmek durumunda kalıyorsunuz ve ufak bir hatada hemen ölebiliyorsunuz. Oyun bu noktada da çok farklı bir tarzla karşımızda. Oyunculara bu ölme durumunu sıkıcı hale getirmemek için, ölümleri oldukça çeşitli yollarla sizlere sunuyor da diyebilirim. Aynı noktada defalarca ölebiliyorsunuz ve her seferinde de farklı bir tür ölümle karşılaşıyorsunuz. Açıkçası karşılaştığınız bu ölüm yolları genelde oldukça cani yöntemlerle oluyor. Bu detay hoşunuza gidecek diye düşünüyorum. Oyun gerçekten bir oyun olmaktan çok bir sanat eseri gibi.

Limbo Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7
İşlemci: 2 GHz
Bellek: 512MB
Sabit Disk Alanı: 150 MB
Ekran Kartı: En fazla 5 yıllık bir ekran kartı. Tümleşik ve ucuz ekran kartları çalışmayabilir. Shader Model 3.0 gerekmektedir.
DirectX®: 9.0c


RESİM ve VİDEOLAR

Limbo Full Oyun İndir

Limbo Full Oyun İndir

Limbo Full Oyun İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Limbo Torrent İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 175 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.