Anasayfa > Filmler > Liseye Dönüş (Senior Year) Sansürsüz Full İndir

Liseye Dönüş (Senior Year) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Liseye Dönüş (Senior Year)

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2022 – ABD

IMDB: 5.4

Filmin Yönetmeni: Alex Hardcastle

Filmin Oyuncuları: Alicia Silverstone, Angourie Rice, Chris Parnell, Justin Hartley, Rebel Wilson

Filmin Süresi: 111 Dakika

Liseye Dönüş (Senior Year) Fragman İzle

Liseye Dönüş (Senior Year) Özet ve Detaylar

Senior Year’ın , yirmi yıllık bir komadan uyanan ve kaldığı yerden devam etmeyi umarak, onu bitirmeye çalışan popüler bir lise öğrencisine odaklanan tuhaf önermesini ortaya koyması uzun sürmez . 37 yaşında son sınıf. Dakikalar içinde, bu kadının dağınık, tutuklanmış gelişme durumunun mücadelesine taşındık. Her ne kadar yönetmen Alex Hardcastle ve senaristler Andrew Knauer, Arthur Pielli ve Brandon Scott Jones , zekice hazırlanmış 21 Jump Street ve Never Been Kissed gibi lisede zamanın dışında yakalanmış bir kişinin akıllı konseptini özümseseler de, bu Netflix orijinali bu sinematik öncüllerin inişe geçme gücünden yoksundur.

Etkileyici genç Stephanie (Angourie Rice), Avustralya’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındıktan sonra, popüler kalabalığa uyum sağlamak için çaresizdi. Modaya uygun dergilere ve MTV’ye göz atmak, doğru gardıropta spor yapmak ve kabul edilen sosyal normları takip etmek, genç kahramanımızın lise son sınıfında en popüler kız olmasına yardımcı oldu. Şimdi sözde mükemmel hayatı için doğru yolda – üstü açılır kırmızı bir Cabriolet kullanmak, sınıfın en seksi adamı Blaine (Tyler Barnhardt) ile çıkmak ve amigo takımının kaptanı olmak – ya da öyle düşünüyor. Kıskanç sınıf kabadayı Tiffany (Ana Yi Puig), gösterilerini durduran, Bring It On benzeri tezahürat rutinini sabote edip 17 yaşındaki çocuğu komaya kapatarak hastane yatağına yatırdığında trajedi başlar.

Stephanie 37. doğum gününde uyandığında sadece vücudunun değil, etrafındaki dünyanın da değiştiğini fark eder. Cep telefonlarından süper yıldızlara kadar öğrenilecek her türden yeni popüler şey var ve bunların hepsi hoş bir sürpriz olarak gelmiyor. Bir gün şehirdeki en güzel eve sahip olma hayali, yetişkin Tiffany (Zoe Chao) ve Blaine’in (Justin Hartley) evli ve orada yaşadıklarını öğrendiğinde hızla suya düşer. Yine de bir şok durumuna girmek yerine, hayatını düzene sokmaya, okula geri dönmeye ve başaramadığı tek hedefe ulaşmaya karar verir: Balo Kraliçesi olarak taçlandırılmak. Bununla birlikte, okul rekabeti uzun zaman önce yasakladığından ve onu eski haline getirmek için çağdaş sosyal geleneklerde gezinmesi gerektiğinden bunu yapmak zor olur.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Liseye Dönüş (Senior Year) Filminden Kareler

Liseye Dönüş (Senior Year) Sansürsüz Full İndir

Liseye Dönüş (Senior Year) Sansürsüz Full İndir

Liseye Dönüş (Senior Year) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.07 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.