Anasayfa > Filmler > Love Wedding Repeat Sansürsüz Full İndir

Love Wedding Repeat Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Love Wedding Repeat

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2020 – İngiltere, İtalya

IMDB5.9

Filmin Yönetmeni: Dean Craig

Filmin Oyuncuları: Eleanor Tomlinson, Freida Pinto, Jack Farthing, Olivia Munn, Sam Claflin

Filmin Süresi: 100 Dakika

Love Wedding Repeat Fragman İzle

Love Wedding Repeat Özet ve Detaylar

Love Wedding Repeat filminde; Jack kardeşi Hayley’in gösterisi için yanına gitmiş ve burada Dina ile tanışmıştır. Dina bir gazetede savaş muhabiri olarak çalışmaktadır. Jack Dina ile geçirdiği üç günün sonunda ayrılırken, ona sevdiğini söyleyip öpmeyi planlamıştır. Bu konularda fazla iyi olmayan Jack, kendini motive eder. Tam öpeceği sırada, lise arkadaşı Greg ortaya çıkar. Greg Londra’ya gitmek için hava alanına gittiğini onu da götürebileceğini söyler. Böylece Jack Dina’ya sevdiğini söyleyemeden ve öpemeden ayrılmak zorunda kalır. Aradan üç yıl geçmiştir. Jack’in kardeşi Hayley, İtalya’da tanıştığı Roberto ile hızlı bir evlilik kararı almıştır. Düğün günü gelip çatmıştır.

Love Wedding Repeat filminde; Düğüne gelin tarafından ve damat tarafından bir sürü kişi davetlidir. Davetliler arasında Jack’in eski sevgilisi Amanda ve sevgilisi, Güzel gazeteci Dina, İskoç kıyafetleri giyen Sidney, Hayley’in rol arkadaşı ve dostu Bryan ve ona asılan Rebaca da davetlidir. İşin ilginci bu tayfa İngiltere’den geldiği için aynı masada oturmak zorundadır. Düğünde Bryan gelinin nedimesi olacaktır. Onun da derdi, davetliler arasında olan ünlü yönetmene kendini gösterip sinemada bir rol kapmaktır. Ayrıca nedime olarak bir de konuşma yapacaktır. Bu arada düğüne bir de davetsiz misafir olarak Marc katılmıştır. Marc, Hayley’in eski sevgilisidir. Üstelik Hayley üç hafta önce onunla sevişmiştir. Marc fazla miktarda uyuşturucu aldığından kafası yerinde de değildir. Hayley’e onunla evlenmesi için baskı yapmaktadır.

Love Wedding Repeat filminde; Eğer düğünü terk etmezse, Roberto’ya seviştiklerini söylemek ile tehdit etmektedir. Hayley, Jack’ten Marc’a uyku ilacı vererek düğünde uyumasını sağlamasını ister. Aynı masada oturacakları için bu iş kolay görünmektedir. Çünkü davetlilerin oturacağı yerlerde kağıtlar ile isimler yazılmıştır. Jack, Marc’ın oturacağı yerdeki bardağa uyku ilacından damlatır. Fakat yaramaz çocuklar masalardaki oturma düzenleri ile oynarlar. Bu oynama sonucu çok değişik oturma planları ortaya çıkar. Yeni oturma planlarına göre ilaçlı içkiyi Marc içmemektedir. Diğer içecekler üzerinden iki senaryo meydana çıkıyor. Nedime Bryan içerse ne olacağı anlatılıyor. Bir de Jack içerse neler olacağı anlatılıyor. İçenlere göre senaryoların sonunda neler olacak sorusuna cevap bulabilmek için, Love Wedding Repeat filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Love Wedding Repeat Filminden Kareler

Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir

Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir

Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.17 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.