Anasayfa > Biyografi > Madame Claude Sansürsüz Full İndir

Madame Claude Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Madame Claude

Filmin Türü: Biyografi, Dram, Romantik, Suç, Erotik

Filmin Yılı: 2021 – Fransa

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Sylvie Verheyde

Filmin Oyuncuları: Karole Rocher, Roschdy Zem, Garance Marillier, Pierre Deladonchamps, Annabelle Belmondo, Hafsia Herzi, Joséphine de La Baume, Mylène Jampanoï, Arnaud de Montlivaut, Paul Hamy, Susann Carmen Jagodzinska, Lucile Jaillant, Marie-Claude Lavoie, Tony Martone, Mathilde Moigno

Filmin Süresi: 112 Dakika

Madame Claude Fragman İzle

Madame Claude Özet ve Detaylar

“İnsanların her zaman ödeyeceği iki şey var: yemek ve seks.” Bunlar meşhur Fernande Grudet’in diğer sözleridir. Madam Claude’un hayatı boyunca söylediği sanılıyordu. Kesinlikle ilginç bir bakış açısı ve bu filmin bu yavaş ilerleyen biyografik resim süresince dayandığı bir şey.

Güçlü temalar, güzel set tasarımı ve iyi oyunculukla donanmış Madame Claude, kesin bir hit olacak tüm malzemelere sahiptir. Ne yazık ki, film aynı zamanda acı verici bir yavaşlık nedeniyle de engelleniyor ve bazen bu filmi teslim alması için düzleştiriyor.

Madame Claude, 1968’den itibaren, oyunun zirvesinde Fernande Grudet ile başlar. Hem Fransız siyasi hem de suç dünyası üzerinde güç veren, gelişen bir fuhuş işinin başıdır.

Bu kızları mükemmel işçilere dönüştüren Claude, bu kızların katlanmak zorunda kaldıkları sıkıntılara ve sıkıntılara alışmamızı sağlamak için kesinlikle hiç zaman kaybetmeyen bir açılış hareketiyle egemenliğini göstererek çok az zaman harcıyor.

Bunun merkezinde, Claude’un “en sevdiği” kızı Sidonie, çocukken korkunç bir olayla uğraşan sessiz ama alıngan bir kız. Bu kafa-0n ile yüzleşmek zorunda kalan Sidonie, Claude’a filmin karanlık anlarının çoğunda eşlik ediyor, genellikle bu madamın etrafında dönen tehlikeli ve nüfuzlu müşterilerle hokkabazlık yapıyor.

Ortaya çıkan daha kötü karakterlerden bazılarına karşı ona bir güvenlik ağı vermek, muhbir olarak çalıştığı pozisyondur. Polise yakınlaşan Claude, özünde kendi korumasını sağlıyor – her ne kadar dedikleri gibi, tüm güzel şeylerin bir sonu olması gerekse de.

Madam Claude kesinlikle ilginç bir biyografik dram, bazı güçlü temalarla donanmış. Güçlendirme, kadınlık ve ataerkillik hakkındaki fikirlerin hepsi açıkça görülüyor, ancak asla zorlayıcı veya zorlama hissi verecek şekilde ifade edilmiyorlar. Garance Marillier buradaki gerçek yıldız ve özellikle Sidonie olarak gösterdiği performans bu resmi sıradanlığın üzerine çıkarmak için yeterli.

Madam Claude, buzul hızıyla geride bırakılan ilginç ama kusurlu bir dram. Yine de karakterler iyi yazılmış ve 110 dakikalık çalışma süresi boyunca kesinlikle bazı göze çarpan anlar var. Açık fikirli bir şekilde girebilir ve bunu aynı adı taşıyan 1977’deki fotoğrafla karşılaştırmazsanız, Madam Claude kesinlikle onu izlemeye değer kılacak kadar teklif veriyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Madame Claude Filminden Kareler

Madame Claude Sansürsüz Full İndir

Madame Claude Sansürsüz Full İndir

Madame Claude Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.38 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.