Anasayfa > Filmler > Mandıra Filozofu Sansürsüz Full İndir

Mandıra Filozofu Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Mandıra Filozofu

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2014 – Türkiye

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Müfit Can Saçıntı

Filmin Oyuncuları: Ahu Sungur, Ayda Aksel, Kemal Kuruçay, Müfit Can Saçıntı, Rasim Öztekin

Filmin Süresi: 90 Dakika

Mandıra FilozofuFragman İzle

Mandıra Filozofu Özet ve Detaylar

Mustafa Ali’nin içinde yaşadığı dünya düzenine karşı koyduğu tavır, onu Muğla’nın Çökertme köyünün yakınlarında, ıssız bir kulübede yaşamaya kadar götürür. Felsefe bölümü mezunu olan Mustafa Ali burada doğayla iç içe, modern hayatın getirisi olan her şeyden uzak bir yaşam sürer ve zamanının tamamına yakınını kitap okuyarak geçirir. Çalışmaya ise kesinkes karşıdır. Cavit ise kurnaz ve çalışkan bir işadamıdır ve yeni projesi için Çökertme köyüne gelir. Amacı Mustafa Ali’nin sahip olduğu araziyi satın alıp yerine kazanç getirecek bir butik otel yaptırmaktır. Ne var ki İstanbul’dan gelen bu beklenmedik konuğun hayatı Mustafa Ali ile tanıştıktan sonra eskisi gibi olmayacaktır.
Birol Güven’in senaryosunu yazıp Müfit Can Saçıntı’nın yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerini Müfit Can Saçıntı ve Rasim Öztekin paylaşıyor.

Mandıra Filozofu filmi 2014 yılında gösterim giren, Komedi türünde güzel bir film. Mandıra filozofu filminin konusu ve içeriği hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Mustafa Ali, felsefe bölümü mezunu, modern dünyanın nimetlerinden faydalanmayı red eden, deniz kenarına yakın bir köyün yakınında denize sıfır kendi arazisinde, ufak bir kulübede, kendi ürettiği besin kaynaklarını tüketerek, çoğu zamanını kitap okuyarak, doğa ile barışık bir hayat sürmektedir. Cavit, kurnaz ve çalışkan bir işadamıdır. Cavit, Mustafa Ali’nin bulunduğu koyu satın alıp buraya otel yapmayı düşünmektedir. Bundan sonra komik bir sürü olay yaşanacaktır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Mandıra Filozofu Filminden Kareler

Mandıra Filozofu Sansürsüz Full İndir

Mandıra Filozofu Sansürsüz Full İndir

Mandıra Filozofu Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 694 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.