Anasayfa > Filmler > Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var Sansürsüz Full İndir

Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 2.8

Filmin Yönetmeni: Önder Açıkbaş

Filmin Oyuncuları: Önder Açıkbaş, Gülten Çelik, Mustafa Çelik

Filmin Süresi: 90 Dakika

Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var Fragman İzle

Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var Özet ve Detaylar

Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var!, uzaya okey masası kurup gösteri maçı yapmayı planlayan Mazlum Kuzey ve arkadaşlarının hikayesini konu ediyor. Mazlum Kuzey’in gerçekleştirmeyi düşündüğü büyük bir hayali vardır. Elon Musk’ın uzaya araba yollayacağını öğrenen genç adam, uzaya gidip orada okey masası kurmayı planlar. Bu sayede dünyanın gözü üzerinde olacak ve herkes okey kültürünü öğrenebilecektir. Babası Tahir’den kendisine kalan parayı gözünü kırmpadan bu işe yatıran Mazlum Kuzey, vakit kaybetmeden oyuna hakim olan birkaç arkadaşı ile birlikte uzaya gider. Ancak tam gösteri maçının yapılacağı sırada astronotlar arasında kavga çıkınca proje iptal olur. Bu sırada Mazlum’un karısının kaçılması ise işleri içinden çıkılmaz bir hale sokar. Mazlum’un dayısı Kuddusi’nin işe el atması ile ekip, kendilerini zorlu bir maceranın içerisinde bulur.

Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var! filmi, 2019 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var! filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Konu olarak, Mazlum Kuzey ve arkadaşlarının uzaya okey masası kurup gösteri maçı yapmayı planlamalarını işlemiş. Mazlum Kuzey’in büyük bir hayali vardır, uzayda okey masası kurup gösteri maçı yapmak. Elon Musk’un uzaya araba yollayacağını öğrenen genç adam, uzaya gidip okey masası kurmak ister. Böylece okey oyunu bütün dünya tanıyacaktır. Babasından kalan bütün mirası bu işe yatırmıştır. Mazlum Kuzey, mahalleden arkadaşlarını alır ve uzaya giderler. Fakat tam oyuna başlayacakları sırada, astronotlar arasında kavga çıkar ve proje iptal olur. Bunların üstüne Mazlum’un karısı kaçılır, dayısı Kuddusi işe el atar. Komedi türünde güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, indirbakalim.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var Filminden Kareler

Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var Sansürsüz Full İndir

Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var Sansürsüz Full İndir

Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 960 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.