Anasayfa > Dram > Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir

Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Meddah Filmi

Filmin Türü:Dram

Filmin Yılı: 2013 – Türkiye

IMDB: 6.1

Filmin Yönetmeni: Batur Emin Akyel

Filmin Oyuncuları: Beyza Şekerci, Hakan Gerçek, Haldun Boysan, Mehmet Atay, Tolga Evren

Filmin Süresi: 98 Dakika

Meddah Filmi Fragman İzle

Meddah Filmi Özet ve Detaylar

Zamanında çok bilinen bir tiyatro oyuncusu olan Aziz, parlak günlerini epey geride bırakmıştır. iki yakın arkadaşının yardımlarıyla otel odalarında kalarak hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Bir yandan da Aziz’in durumunu bilen ve ona destek veren, organizatörlük yapan Veli, onun için gösteri ayarlar.  Böylece Aziz de meddahlık yaparak konaklama parasını karşılayabilmektedir. Artık eskisi kadar genç ve güçlü de olmayan Aziz, sağlığının da elden gitmeye başladığını fark eder.  Yaşadığı hareketli hayat kalbini fazlasıyla yormuştur. Ömrünün sonuna yaklaştığını fark ederek bu dünyadan gitmeden önce geçmişinde yaptığı ve uzun süredir vicdan azabını çektiği bir hatayı düzeltmek ister. Veli’nin ekiple çıkacağı turneye katılmak için ona yalvarır. Sebebini bir tek kendisinin bileceği bir istekle, yaptığı yanlışı düzeltebilmek umuduyla bu, aynı zamanda geçmişiyle yüzleşmek için çıkacağı son yolculuk olacaktır.

Meddah Filmi 2014 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. Meddah Filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Aziz, zamanında ünlü bir tiyatro oyuncusudur. Fakat parlak günlerini geride bırakmış, iki arkadaşının ayarladığı ucuz bir otel odasında yaşamaktadır. Ona destek veren arkadaşlarından Veli, Aziz için küçük orta oyunları bulmaktadır. Fakat Aziz yaşlandığını fark etmiştir. Arkadaşı Veli bir turneye çıkacaktır, Aziz bu turneye katılmak istemektedir. Nedeni ise yıllar önce yaptığı büyük bir hatayı düzeltmeye çalışacaktır. Bu yolculuk Aziz’in son yolculuğu olacaktır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Meddah Filmi Filminden Kareler

Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir

Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir

Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1019 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.