Anasayfa > Dram > Merdiven Baba Sansürsüz Full İndir

Merdiven Baba Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Merdiven Baba

Filmin Türü: Dram, Komedi

Filmin Yılı: 2015 – Türkiye

IMDB: 5.2

Filmin Yönetmeni: Hasan Tolga Pulat

Filmin Oyuncuları: Aşkın Şenol, Emin Gümüşkaya, Esra Dermancıoğlu, Hacı Ali Konuk, Özlem Balcı

Filmin Süresi: 104 Dakika

Merdiven Baba Fragman İzle

Merdiven Baba Özet ve Detaylar

Bir havaalanında temizlik görevlisi olarak çalışan Fazlı’nın (Hacı Ali Konuk) hayatı oldukça sıradandır. En yakın çevresi olan ailesi dahil herkes onu silik bir adam olarak görmektedir. Sonunda araba özlemiyle yanıp tutuşan eşi tarafından terk edilen Fazlı, ne yapıp edip bir araba almaya karar verir. Ancak çalıştığı şirketin elden çıkarmak istediği arabalar satılmış, geriye sadece hurda bir uçak merdiven aracı kalmıştır. Merdiven arabayı satın alıp mahalleye getiren Fazlı ile başta herkes yine dalga geçer ama Fazlı’nın ‘ezik’ hayatı bir gecede tam tersine dönüşecektir. Yapımcılığını Mint yapımın üstlendiği komedi türündeki filmin başrollerinde Esra Dermancıoğlu ve Hacı Ali Konuk yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat üstlenirken, senaryo Birol Güven’e ait.

Merdiven Baba filmi 2015 yılında gösterime giren, Dram ve Komedi türünde güzel bir film. Merdiven Baba filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Fazlı’nın hayatı çok sıradan geçmektedir. Yakın çevresi ve ailesi dahil herkes onu silik bir adam olarak görmektedir. Fazlı bir gün bir hurda kamyonu satın alır ve bütün hayatı sil baştan değişir. Çünkü Fazlı’nın aldığı kamyon sıradan bir kamyon değildir. Bu kamyon çalıştığı uçak şirketinin diğer arabaları satıldığı için Fazlı mecburen, uçaklara merdiven yaklaştıran bu kamyonu merdiveni üzerinde almıştır. Mahalleye geldiğinde yine herkes dalga geçmiştir. Fakat Fazlı’nın ezik hayatı bir gecede sil baştan değişecektir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Baskın Karabasan Filminden Kareler

Merdiven Baba Sansürsüz Full İndir

Merdiven Baba Sansürsüz Full İndir

Merdiven Baba Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.26 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.