Anasayfa > Dram > Meryem Filmi Sansürsüz Full İndir

Meryem Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Meryem Filmi

Filmin Türü: Dram, Romantik

Filmin Yılı: 2013 – Türkiye

IMDB: 6.3

Filmin Yönetmeni: Atalay Taşdiken

Filmin Oyuncuları: İsmail Hacıoğlu, Mehmet Usta, Mustafa Uzunyılmaz, Zerrin Sümer, Zeynep Çamcı

Filmin Süresi: 100 Dakika

Meryem Filmi Fragman İzle

Meryem Filmi Özet ve Detaylar

Anadolu’nun küçük bir kasabasında yaşayan ve güzelliği herkesin dilinde olan Meryem, kasabadan bir ailenin İstanbul’da yaşayan oğlulları Mustafa ile evlendirilir. Birkaç gün sonra İstanbul’a dönen Mustafa’nın ailesiyle yalnız kalan Meryem onlara hizmet etmeye başlar. Kayınpederi ölmüş babasının arkadaşı olan Meryem yalnız kaldığı bu evde umutsuzluğa kapılsa da annesi ona sabırlı olmasını söyler. Murat ise askere gitmeden önce Meryem’e aşık bir gençtir. Murat köye geri döndüğünde artık Meryen için bir tehdit oluşturuyordur. Durumu anlayan kayınpeder Meryemî İstanbul’a yollamaya karar verir. Yapılan hazırlıklardan sonra herkesi farklı bir son beklemektedir. Atalay Taşdiken’in yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerini Zeynep Çamcı, İsmail Hacıoğlu ve Mustafa Uzunyılmaz paylaşıyor.

Meryem Filmi 2013 yılında gösterime giren, Dram ve Romantik türde güzel bir film. Meryem Filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Meryem, 1- 18 yaşlarında, güzelliğini herkesin beğendiği bir kızdır. Meryem’i aynı kasabada yaşayan ve oğulları İstanbul’da çalışan bir aile talip olur ve on gün içinde düğün yapılır. Meryem’in kocası Mustafa, düğünden kısa süre sonra İstanbul’a döner. Meryem, kayınvalidesi ve kayınpederi ile beraber yaşamaya başlar. Meryem, yeni geldiği evde sanki bir hizmetçidir. Bu arada Meryem’i çocukluktan beri seven Murat askerden dönmüştür. Murat’ın askerden dönüşünden rahatsız olan kayınpederi, Meryem’i apar topar İstanbul’a göndermeyi düşünmektedir. Bu güzel filmi evinizin rahat ortamında izlemek isterseniz, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Meryem Filminden Kareler

Meryem Filmi Sansürsüz Full İndir

Meryem Filmi Sansürsüz Full İndir

Meryem Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 696 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.