Anasayfa > Dram > Mutlu Kuzular Sansürsüz Full İndir

Mutlu Kuzular Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Mutlu Kuzular

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2015 – Almanya

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Kadir Sözen

Filmin Oyuncuları: Anna Thalbach, Benno Fürmann, Erhan Emre, Narges Rashidi, Vedat Erincin

Filmin Süresi: 96 Dakika

Mutlu Kuzular Fragman İzle

Mutlu Kuzular Özet ve Detaylar

Çocukları Can ve Sevgi için yaşayan Elmas, aileyi geçindirebilmek için hayat kadını olarak çalışmaktadır. Çocukları ise bu gerçekten habersizdir. Bir gün 16 yaşındaki oğlu Can gerçeği öğrenince aşırı tepki gösterir ve  kendini ne yapacağını bilemez bir durumda bulur. Can, kardeşi Sevgi’yi de yanına alarak dedesinin evine gider. Elmas hayatta önem verdiği tek şey olan çocuklarının gidişiyle büyük bir yıkıma uğrar. Yıllarca çocukları için çalışıp yaşayan Elmas derin bir boşluğa düşer. Sonunda ise hayatını değiştirip yeni bir iş bulmaya ve ailesiyle ilişkilerini düzeltmeye karar verir.
Kadir Sözen’in yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Narges Rashidi, Vedat Erincin, Benno Führmann, Anna Thalbach ve Erhan Emre gibi isimler bulunuyor.

Mutlu Kuzular filmi 2015 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir filmdir. Mutlu Kuzular filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Elmas, çocukları Can ve Sevgi ile yaşayan, geçimini sağlamak için hayat kadınlığı yapan bir kadındır. Elmas’ın yaptığı işi öğrenen 16 yaşındaki oğlu, kardeşini de yanına alarak dedesinin yanına gider. Elmas, yıllardır çocukları için çırpınıp dururken onların gitmesi ile büyük bir boşluğa düşer. Sonunda ise Elmas kendine çeki düzen vermeye, düzenli bir iş bulup, aileyi yeniden bir araya getirmeyi düşünmektedir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Mutlu Kuzular Filminden Kareler

Mutlu Kuzular Sansürsüz Full İndir

Mutlu Kuzular Sansürsüz Full İndir

Mutlu Kuzular Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.01 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.