Anasayfa > Aksiyon - Macera > Nadide Hayat Sansürsüz Full İndir

Nadide Hayat Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Nadide Hayat

Filmin Türü: Komedi, Aksiyon, Macera

Filmin Yılı: 2015 – Türkiye

IMDB: 6.4

Filmin Yönetmeni: Çağan Irmak

Filmin Oyuncuları: Demet Akbağ, Sevil Aki, Batuhan Begimgil, Burak Can, Sadi Celil Cengiz, Yetkin Dikinciler, Gizem Erdem, Umut Erlim, Suzan Kardeş, Cansu Kurgun

Filmin Süresi: 118 Dakika

Nadide Hayat Fragman İzle

Nadide Hayat Özet ve Detaylar

Yine bir Çağan Irmak efsanesi olarak sinema tarihinde yerini alan Nadide Hayat, 2015 yılında izleyicisine film bitiminde tatlı tebessüm ettirebilecek kadar naif ve samimi sahneleriyle sizlere 1 saat 58 dakikalık aksiyon, macera ve abartıdan uzak samimi komik bir hikaye sunuyor olacak.

Türkiye’deki dağıtımı CGV Mars. D. şirketi tarafından yapılan ve yapımcılığı TAFF Pictures şirketi tarafından üstlenilen Nadide Hayat 18 Aralık 2015 tarihinde 266 sinema gişesinde yerini almıştır. 23 Hafta boyunca vizyonda kalan Nadide Hayat filmi toplamda 784 bin 305 kişi tarafından izlenmiş olup toplamda 9.5 milyon Türk Lirası gelir elde etmeyi başarmıştır.

Oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Sevil Aki, Batuhan Begimgil, Burak Can, Sadi Celil Cengiz, Yetkin Dikinciler, Gizem Erdem, Umut Erlim, Suzan Kardeş, Cansu Kurgun gibi ünlü ve Türk tiyatro ve sineması açısından çok önemli yerlere sahip isimler bulunan Neşeli Hayat’ın yönetmenliği Çağan Irmak tarafından yapılmıştır. Filmin senaryo metni ise Ali Demirel ve Çağan Irmak tarafından kaleme alınmıştır.

Çekimleri İstanbul’un en eski üniversitelerinden olan İstanbul Üniversitesi ve Muğla’da yapılan Nadide Hayat, başrollerinde ise Nadide karakterini canlandıran Demet Akbağ ve Yusuf Kaptan karakterini canlandıran Yetkin Dikinciler bulunmaktadır. Nadide Hayat’ın konusu ise, çok uzun süren bir evlilik hayatının sonunda eşini kaybeden Nadide büyük bir boşluğa düşmüştür. Eşinin ölümünden sonra vakit geçirmek amacıyla binbir türlü şey deneyen Nadide her gün kendine yeni bir hobi bulmaya çalışsa da bulduğu her şey kendisine geçici gelmekte ve çabucak bu hobilerden sıkılmaktadır. Bir gazeteye göz atmasıyla hayatı değişecek olan Nadide, ilk olarak okulu dener daha sonra ise Yusuf Kaptan’ı canlandıran Yetkin Dikinciler ile kendisini denizde bulacaktır.

 Abartıdan uzak, samimi ve argodan uzak bir komedi filmi izlemek istiyorsanız, Nadide Hayat Çağan Irmak’ın sunumu ve gözüyle, gerek size, gerek ailenize gerekse de sevgilinize sunulabileceğini çok hoş ve komedi dolu yaklaşık 2 saatlik öykü anlatıyor olacak. Bu samimi komedi hikayesini kaçırmamanızı öneriyor ve bir an önce izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Nadide Hayat Filminden Kareler

Nadide Hayat Sansürsüz Full İndir

Nadide Hayat Sansürsüz Full İndir

Nadide Hayat Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.46 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.