Anasayfa > Filmler > Noel Telaşı – Holiday Rush Sansürsüz Full İndir

Noel Telaşı – Holiday Rush Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Noel Telaşı – Holiday Rush

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 4.2

Filmin Yönetmeni: Leslie Small

Filmin Oyuncuları: Darlene Love, La La Anthony, Romany Malco, Sonequa Martin-Green, Tamala Jones

Filmin Süresi: 92 Dakika

Noel Telaşı – Holiday Rush Fragman İzle

Noel Telaşı – Holiday Rush Özet ve Detaylar

Noel Telaşı – Holiday Rush filminde; Rush ünlü bir radyo DJ’sidir. Roxy, Rush’un programlarının yapımcılığını yapmaktadır. Rush’un eşi öldükten sonra ona en büyük desteği yıllardırRoxy sağlamıştır. Rush’un dört çocuğu vardır. En büyük çocuğu Jamel, Harvard’a gitmek istemekte, ayrıca yaklaşan noelde araba istemektedir. Onun küçüğü olan kızı noelde evin bahçesine yapılacak havuzda parti vermek istemektedir. En küçük ikiz kızları ise noelde ufak canlı at istemektedirler.

Noel Telaşı – Holiday Rush filminde; Rush eşi öldükten sonra, çocuklarına annelerinin yokluğunu hissettirmemek için, ne isterlerse yapmış ve almıştır. Çocuklar babalarının geliri iyi olduğu için aşırı derecede lüks yaşamaya alışmışlardır. Rush son programına çıktıktan sonra, radyonun satıldıldığını öğrenirler. Yeni patron Rush ve Roxy ile görüşme talep ederler. Bu görüşmede ikisinin de işine son verirler. Noel önünde işsiz kalmıştır. Ayrıca çocuklarının noel için bir sürü isteği vardır. Rush işsiz kaldığını çocuklarına söyler. Bulundukları evden Jo Hala’nın yanına taşınacaklarını söyler. Çocuklar istemeseler de kabul ederler.

Noel Telaşı – Holiday Rush filminde; Roxy, ilk çalışmaya başladıkları radyonun satılık olduğunu söyler. İkili bu radyoyu satın alırlar. Noelde yayına başlayacaklardır. Ancak eski patronları onlara her türlü engeli çıkartarak, yayın ypmalarını engellemeye çalışmaktadır. Rush, Roxy’e evlenme teklif eder. Bu teklifi çocuklarına da söyler. Jamal, Roxy ile evlenme olayına çok fazla karşı çıkar. Yeni radyoda yayın yapacaklar mı? Jamal ikilinin ilişkisine onay verecek mi? Rush ekonomik durumunu düzeltebilecek mi? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Noel Telaşı – Holiday Rush filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde full olarak izleyebiliriz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Noel Telaşı – Holiday Rush Filminden Kareler

Noel Telaşı – Holiday Rush Sansürsüz 4K İndir

Noel Telaşı – Holiday Rush Sansürsüz 4K İndir

Noel Telaşı – Holiday Rush Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.11 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.