Anasayfa > Filmler > O İş Bende Sansürsüz Full İndir

O İş Bende Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: O İş Bende

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 3.0

Filmin Yönetmeni: Haydar Işık

Filmin Oyuncuları: Doğuş, Metin Keçeci, Nilay Toprak, Selahattin Taşdöğen, Ümit Acar

Filmin Süresi: 95 Dakika

O İş Bende Fragman İzle

O İş Bende Özet ve Detaylar

O İş Bende, iflas eden babasının borçlarını ödemeye çalışırken kendisini türlü maceraların içerisine sokan genç bir adamın hikayesini konu ediyor.

Varlıklı bir iş adamının oğlu olan Mert’in imrenilecek bir hayatı vardır. Her istediğini elde edip, sefa içinde yaşayan Mert’in hayatı, babasının iflas etmesi ile alt üst olur. Üstüne bir de babasının rahatsızlanması, her şeyin daha da kötü bir hal almasını sağlar. Babasının borçlarını üstlenmek zorunda kalan Mert, borçları ödemenin yollarını ararken kendisini türlü maceraların içerisinde bulur. Komedi türündeki “O İş Bende” filminin yönetmen koltuğunda Haydar Işık oturuyor. Filmin başrollerini ise Nilay Toprak ve Nez Demir üstleniyor.

O İş Bende filmi, 2019 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. O İş Bende filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. İflas eden babasının ödemeye çalışan bir gencin başına gelen türlü maceraları konu olarak işlemiş. Mert’in babası varlıklı bir işadamıdır, bu yüzden yaşamını imrenilecek derecede iyidir. Mert, her istediğine ulaşabilen, sefa içinde hayatını sürdürmektedir. Fakat Mert’in bu lüks hayatı fazla uzun sürmez, çünkü babası iflas etmiştir. Babasının iflasının üzerine babası hastalanmıştır. Babasından kalan borçları ödemeyi üstlenen Mert, para bulmak için değişik yollar arar. Bu para bulma işlemleri sırasında kendini türlü maceralara atar. Komedi türündeki bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, indirbakalim.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

O İş Bende Filminden Kareler

O İş Bende Sansürsüz Full İndir

O İş Bende Sansürsüz Full İndir

O İş Bende Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 691 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.