Anasayfa > Filmler > Ölümcül Temas – 3 Lives Sansürsüz İndir

Ölümcül Temas – 3 Lives Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Ölümcül Temas – 3 Lives

Filmin Türü: GERİLİM

Filmin Yılı: 2019 – Almanya

IMDB: 3.1

Filmin Yönetmeni: JULİANE BLOCK

Filmin Oyuncuları: ANATOLE TAUBMAN, MHAİRİ CALVEY, THORA BİRCH, TYRON RİCKETTS, VİCTOR ALFİERİ

Filmin Süresi: 81 Dakika

Ölümcül Temas – 3 Lives Fragman İzle

Ölümcül Temas – 3 Lives Özet ve Detaylar

Ölümcül Temas, nutkunuzun tutulacağı bir dramatik  ve aksiyon senaryosuna sahiptir. Güçlü bir senaryo kurgusu ve başarılı bir yönetim ile ortaya oldukça eşsiz bir iş çıkıyor. Bu film yeni dönem sinema anlayışları içerisinden kendini oldukça ön plana atıyor. Aksiyon sahnelerinin de oldukça bol olduğu filmi izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu filmi torrent indir seçeneğiyle dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Ölümcül Temas, Emma adında genç bir kadının bir sabah uyandığında kendini kimsenin olmadığı bir sığınakta bulur. Kendisiyle beraber Jamie ve Ben adında ortaokuldan arkadaşlarının da burada mahsur kaldığını kısa sürede fark eder Emma. Hemen kendini toparlamaya çalışıp kaçış planı yapmaya başlar ve kovalamaca başlar. Kendisini kaçıranlardan kurtulmasına yardım eden hiç tanımadığı birini geçmişini sorgulamasıyla devam eder.Bu sorgulama devam ederken peşlerinde üç adet sıkı askerlerin de bulunması Emma’yı karışık durumlar ve duygular içerisinde bırakır. Kaçmasına yardım eden kişi 15 yıl önce Emma’ya tecavüz edip hapis cezası almış kişidir. İlk başta bu yardım karşısında herhangi alternatif bir yolu olmadığını anlayan başrol oyuncumuz, bir süre sonra hem ona 15 yıl önce saldıran bu adamdan hem de onu kaçıran kişilerden kaçmaya çalışmasıyla kargaşa ve aksiyon en üst noktaya kadar çıkar bu filmde.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Ölümcül Temas – 3 Lives Filminden Kareler

Ölümcül Temas - 3 Lives Sansürsüz 4K İndir

Ölümcül Temas - 3 Lives Sansürsüz 4K İndir

Ölümcül Temas - 3 Lives Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.42 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.