Anasayfa > Dram > Ot Filmi Sansürsüz Full İndir

Ot Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Ot Filmi

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2016 – Türkiye

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Burak Donay

Filmin Oyuncuları: Erkay Yavuz, Erol Kocan, Melike Kurt, Deniz Yavuz, Mehmet Aytaç, Murat Turhan, Kemal Denizci, Erdinç Olgaçli, Bedirhan Can, Kürşat Acun

Filmin Süresi: 96 Dakika

Ot Filmi Fragman İzle

Ot Filmi Özet ve Detaylar

Yönetmenliği Burak Donay tarafından yapılmış, senaryo metni ve kurgusal çalışmaları Erkay Yavuz tarafından kaleme alınan 2016 yılının en göze çarpan dram filmlerinden olan Ot filmi 1990’lı yılların sonunda Anadolu’nun bir köyünde hayatını ailesiyle birlikte sürdürmeye çalışan Şeref’in çocuklarını okutmak ve eşine sağlıklı bir yaşam sunmak adına katlandığı zorlukları konu alıyor.

Sadece ünlü oyuncular değil, adı duyulmamış bir çok sanatçıyı da oyuncu kadrosunda bulunduran Ot filmi Erkay Yavuz, Erol Kocan, Melike Kurt, Deniz Yavuz, Mehmet Aytaç, Murat Turhan, Kemal Denizci, Erdinç Olgaçli, Bedirhan Can, Kürşat Acun gibi başarılı isimlerle oyuncu kadrosuna sahip bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor.

Ot filminin konusu ise, 1990 yılların sonunda, Anadolu’nun bir köyünde yaşamını sürdürmeye çalışan Şeref isimli karakterin eşinin amansız bir hastalığı vardır. Bu hastalık yüzünden tedavi görmesi gereken Şeref’in eşi aynı zamanda üç çocuğa sahiptir. Eşine sağlık açısından destek olmanın yanında üç çocuğunu da okutmak Şeref’in en büyük hayalleri arasında yer alırken, okul ise köyden bir hayli uzaktır. Çocuklarının okula daha kolay ulaşması amacıyla bankadan çektiği kredi ile çocuklarına okula daha kolay alabilmeleri için eşek alan Şeref, bankaya olan borcunu ödemek için dağda topladığı çeşitli otları satar. Ama eşek masrafları ile birlikte topladığı otların getirisi borçları ödemeye yetmemektedir. Bu nedenle Şeref, Jandarma tarafından yasaklanmış olan dağın üst kısımlarında yetişen otları toplamaya çalışır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Ot Filminden Kareler

Ot Filmi Sansürsüz Full İndir

Ot Filmi Sansürsüz Full İndir

Ot Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.43 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.