Anasayfa > Aksiyon - Macera > Paradise Beach Sansürsüz Full İndir

Paradise Beach Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Paradise Beach

Filmin Türü: Aksiyon

Filmin Yılı: 2019 – Fransa

IMDB4.4

Filmin Yönetmeni: Xavier Durringer

Filmin Oyuncuları: Hubert Koundé, Hugo Becker, Mélanie Doutey, Sami Bouajila, Tewfik Jallab

Filmin Süresi: 93 Dakika

Paradise Beach Fragman İzle

Paradise Beach Özet ve Detaylar

Paradise Beach filminde; Altı kişilik soygun çetesi büyük bir soygun yaparlar. Soygundan sonra kaçarken, Mehdi yaralanır ve orada kalır. Mehdi yakalandıktan sonra on beş yıl hapis cezasını çeker ve dışarı çıkar. Çıktığında ilk iş olarak kardeşi Hicham ve diğer çete üyelerinin yaşadığı yere gelir. Diğer çete üyeleri soygundan sonra Phuket kasabasına yerleşmişlerdir. Tayland’a bağlı bu sahil kasabasında lüks içinde yaşamaya başlamışlar. Her biri kendine bir aile kurmuştur. Mehdi, çetenin diğer üyelerinden soygunda payına düşen parayı ister. Fakat çete üyeleri bu parayı ödeyemeyeceklerini anlatırlar.

Paradise Beach filminde; Çünkü üstlerine hiç mal varlığı yoktur. Bütün mal varlıkları, o yöre halkından olan eşlerinin üzerinedir. Sadece bir tanesi iki barı olduğunu birini ona vereceğini söyler. Mehdi barın işletmesini devir aldıktan sonra, kendi barından kızları kaçıran diğer bar çetesi ile savaşa başlar. Bu savaştan, diğer çete üyelerinin çalıştırdıkları yerlerde zarar görür. Mehdi karşı çetenin üyelerinin büyük çoğunluğunu öldürür. Soygun çetesi üyeleri ailelerini küçük kasabadan uzaklaştırırlar.

Paradise Beach filminde; Bu savaşta Hicham’ın eşi kaçırılır. Hicham’ın kayınpederi zengin bir iş adamı, kayın biladeri ise polis şefidir. Hicham’ın kayınpederi istenen iki milyon dolar fidyeyi öder.  Bu arada Mehdi’ye dikkat etmeleri konusunda uyarır. Hicham’ın karısını kaçırtan Mehdi’dir. Sevgilisi Julia’nın kardeşi ve bir arkadaşı ile bu işi yapmıştır. Mehdi parayı aldıktan sonra sevgilisi Julia ve kardeşini, Fransa’ya gitmesi için yollar. Fakat hava limanında polis, Julie’nin kardeşini alır. Bu arada çete üyeleri birbirine düşmüştür. Bundan sonra ne olacak? Bu sorunun cevabını bulabilmek için, Paradise Beach filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Paradise Beach Filminden Kareler

Paradise Beach Sansürsüz 4K İndir

Paradise Beach Sansürsüz 4K İndir

Paradise Beach Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.09 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.






Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.