Anasayfa > Dram > Paramparça Filmi Sansürsüz Full İndir

Paramparça Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Paramparça Filmi

Filmin Türü: Dram, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2010 – Türkiye

IMDB: 5.2

Filmin Yönetmeni: Naci Çelik Berksoy

Filmin Oyuncuları: Ezgi Sertel, Fatih Yurdakul, İsmet Hürmüzlü, Kadim Yaşar, Ozan Çobanoğlu

Filmin Süresi: 100 Dakika

Paramparça Filmi Fragman İzle

Paramparça Filmi Özet ve Detaylar

Kemal için artık yeni bir hayat başlayacaktır. Mapushane günleri geride kalmıştır. Geçmişte işlediği kabahatın cezasını fazlasıyla çekmiştir. Yıllarca hapis yatan kiralık katil Kemal için hapisten çıkma ve özgürlüğüne kavuşma vakti gelip çatmıştır. Dışarıdaki dünyaya çıktığında geçmişte olup biten her şeyi silip her şeye yeniden sıfırdan başlamaya kararlı olan adam dışarıya adımını attığı an bambaşka bir dünyanın içine dahil olup farklı bir psikolojiye sahip olur. Dışarıda kendisini bekleyen, uzunca yıllardır sürmekte olan kan davası, kurmaya çalıştığı düzeni derinden sarsacaktır. Dışardaki hayat içerdekinden daha yıpratıcıdır.

Paramparça Filmi 2010 yılında gösterime giren, Dram, Gerilim ve Suç türünde güzel bir film. Paramparça Filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Kemal hapishane günlerini geride bırakmış, yeni bir hayata başlayacaktır. Kemal, geçmişte işlediği suçun cezasını fazlası ile çekmiştir, artık kiralık katil dönemleri sona ermiştir. Dışarı çıktığında temiz ve sakin bir hayata başlamanın hayalini kurmaktadır. Kemal dışarı çıktığı anda kendini farklı bir psikolojide bulur. Dışarıda kendisini bekleyen uzun yıllardır süren bir kan davası beklemektedir. Bu yüzden Kemal dışarıda kurmak istediği düzeni kurmakta zorlanır. Kemal için dışarısı içeriden daha yıpratıcıdır. Bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, indirbakalim.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Paramparça Filmi Filminden Kareler

Paramparça Filmi Sansürsüz Full İndir

Paramparça Filmi Sansürsüz Full İndir

Paramparça Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 690 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.