Anasayfa > Güvenlik Programları > Password Depot Professional Full 11.0.5 İndir

Password Depot Professional Full 11.0.5 İndir

Bilgi

Password Depot Professional Full 11.0.5 İndir

Password Depot Professional Full İndir, tüm şifrelerin organize edilmesine yardımcı olan şifre yöneticisi programıdır.Program lastpass tarzı bir yazılım şifrelerinizi tek seferde kaydedip web sitelere otomatik şekilde girmenize imkan tanır, size güvenli şifeler önerip veri tabanına kaydeder kategorileme yapmakta mümkün.

Güvenli Şifre Depolama:
* En iyi olası şifreleme. Password Depot’ta, bilgileriniz AES veya Rijndael 256 algoritması sayesinde yalnızca bir kez değil aslında iki kez şifrelenir. ABD’de bu algoritma, en üst düzey gizlilik belgesi için onaylanmıştır!
* Çift koruma. Şifrelerinizi iki katına çıkarabilirsiniz. Başlamak için, dosyayı açabilmek için girilmesi gereken bir ana şifre seçersiniz. Ayrıca, dosyanızı açmak için yüklenmesi gereken bir anahtar dosyası aracılığıyla verilerinizi korumayı seçebilirsiniz.
Kaba kuvvet saldırılarına karşı koruma. Ana parola yanlış girildiğinde, program üç saniye boyunca kilitlenir. Bu, “kaba kuvvet saldırıları” olarak adlandırılan olası şifrelerin tamamen sınanmasına dayanan saldırıları gerçekleştirir – neredeyse imkansızdır.
* Kilit fonksiyonu. Bu işlev programınızı kilitler ve böylece parolalarınıza yetkisiz erişimi reddetti. Kilitleme koşulları kendiniz belirler, örneğin her seferinde program belirli bir süre kullanılmadığında.
* Yedek kopyalar. Password Depot, parolalarınızın yedek kopyalarını oluşturur. Yedekler, isteğe bağlı olarak Internet’teki FTP sunucularında (SFTP aracılığıyla da) veya harici sabit sürücüler üzerinde saklanabilir. Yedek kopyaların oluşturulması arasındaki zaman aralığını ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz.

Güvenli Veri Kullanımı:
* Keylogging Koruma. Program içindeki tüm şifre alanları, tuş vuruşlarını engelleme (Anahtar Günlüğü) farklı türlerine karşı dahili olarak korunmaktadır. Bu, mantıklı veri girdilerinin göz ardı edilmesini devre dışı bırakır.
* İz bırakmayan Bellek. Parolalarla uğraşan Password Depot, bilgisayarınızın çalışma belleğinde iz bırakmaz. Bu nedenle, bilgisayarınıza doğrudan oturan ve bellek dökümlerini arayan bir bilgisayar korsanı herhangi bir şifre bulamıyor bile.
* Pano koruması: Password Depot otomatik olarak herhangi bir etkin pano görüntüleyicisini algılar ve klavyedeki değişiklikleri maskeler; otomatik tamamlama işlemi gerçekleştirildikten sonra tüm hassas veriler otomatik olarak panodan silinir.
* Sanal klavye. Keylogging’e karşı nihai koruma. Bu araçla ana parolanızı veya diğer gizli bilgilerinizi klavyeye dokunmadan da girebilirsiniz. Password Depot, tuş vuruşlarını taklit etmez, ancak dahili bir önbellek kullanır; böylece yazılım veya donanım tabanlı olarak ele geçirilemezler.
* Sahte fare imleçleri. Programın sanal klavyesini yazarak, programı her zamanki tek imleciniz yerine birden fazla sahte fare imlecini gösterecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu ek olarak klavyenizin etkinliklerini ayırt etmek imkansız hale getirir.

Doğrulanmış Parolalar:
* Çiğnenemez şifreler. Entegre Password Generator sizin için neredeyse çatırlamaz şifreleri yaratır. Dolayısıyla ileride, “tatlım” gibi şifreleri, birkaç dakika içinde kırılmış olabilecek bir şifreyi artık kullanmak zorunda değilsiniz.
* Doğrulanmış şifre kalitesi. Password Depot’un parolalarınızın kalitesini ve güvenliğini kontrol etmesine izin verin! Akıllı algoritmalar, parolalarınızı inceleyecek ve sizi, daha sonra Parola Oluşturucu yardımıyla değiştirebileceğiniz ‘zayıf’ şifrelere karşı uyaracaktır.
* Şifre politikaları. Eklenen veya değiştirilen tüm şifreler tarafından karşılanması gereken temel güvenlik gereksinimlerini tanımlayabilirsiniz. Örneğin, şifrelerin minimum uzunluğunu ve içindeki karakterleri belirleyebilirsiniz.
* Güvenlik uyarıları. Parola Deposu, parolalarınızın güvenliğine her zaman göz kulak olan uyarıların bir listesini içerir. Örneğin, güvensiz FTP protokolünü kullandığınızda program sizi uyarır ve bu durumda bunun yerine SFTP’yi kullanmanızı öneririz.
* Sözlük saldırılarına karşı koruma. Önemli bir uyarı


Kurulum

+İndirdiğini rar dosyasını dışarı çıkartın
+Programi Kurun (pdepot11.exe)
+Programi kapatin ve görev yöneticisinden görevini sonlandirin.
+Crack dosyasinin içindekileri kopyalayin Programin kurulu oldugu dizine atin
+Programi Güncellemeyin..


İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 24.7 MB «

Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.