Anasayfa > Aksiyon - Macera > Patron Bebek 2 – The Boss Baby 2 Sansürsüz Full İndir

Patron Bebek 2 – The Boss Baby 2 Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Patron Bebek 2 – The Boss Baby 2

Filmin Türü: Animasyon, Komedi, Macera

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 5.9

Filmin Yönetmeni: Tom McGrath

Filmin Oyuncuları: Alec Baldwin, James Marsden, Amy Sedaris

Filmin Süresi: 107 Dakika

Patron Bebek 2 – The Boss Baby 2 Fragman İzle

Patron Bebek 2 – The Boss Baby 2 Özet ve Detaylar

Patron Bebek filmi bir çocuğun hayatını ele almakta ve babasını garip hareketleri tarafından etkilenen bir çocuk. Yine de bu bir “Patron Bebek” filmi, bu yüzden işler garipleşmeden çok önce değil. Önceki bölümün son anlarında telgraf çekildiği gibi, Tim’in bebek kızı Tina (Amy Sedaris), Baby Corp.’un her şeyi bilen koruyucuları tarafından Dünya’ya gönderilen bira bardağı büyüklüğünde bir dahi olarak kendini ortaya koyuyor – tıpkı ondan önceki amcası gibi. Ablası Tabitha’nın hipermodern okulunda uğursuz bir şey ortaya çıkıyor ve Tina’nın, Patron Bebek başlangıçlarını hatırlaması ve davayı çözmek için görüşmediği kardeşiyle birlikte çalışması için amcası Ted’e ihtiyacı var. Okula sızmak için yetişkin kardeşler, ilk filmden itibaren onları geçici olarak yaşlarına indiren sihirli bir bebek mamasını içlerine çekerler. Kafa karıştırıcı, biliyorum.

Sedaris, Boss Baby hilesine kendi manik enerjisini ve zekasını getirerek filmi tazeliyor – o kadar ki, Baldwin’in Ted’ini yeniden bebekleştirmek için bir bahane bulmak yerine, filmin karakterine bağlı kalmasını istiyor. Tabitha’nın okulunun şüpheli başkanı olarak Jeff Goldblum, bir başka ilham verici oyuncu seçimi. Film, onun kendine has tiklerini kendini parodi noktasına kadar benimsemesine izin veriyor.

Konu farklı görsel stillerin harmanlanması söz konusu olduğunda “Aile İşletmesi” “The Mitchells vs. the Machines” olmasa da, film yapımcıları bilgisayar animasyonu kalıbını kırmak ve yemyeşil elle çizilmiş görüntüleri birleştirmek için fantezi ve rüya sekansları kullanıyorlar. Marsden ve Greenblatt’ın karakterlerinin pipolarını sergiledikleri ve kendilerini bir müzik notası girdabına kaptırdıkları sahneler, kung fu, bilimkurgu ve batı müziğinin baş döndürücü bir karışımı olan bombastik set parçalarından hoş bir mola. film tropikleri. Ancak başlık karakteri gibi, bu “Boss Baby” devamı da düşündüğünüzden daha akıllı. Tabitha’nın okul deneyimi, çocukların öne çıkmaları için üzerine kurulan mantıksız beklentileri alt üst ediyor. Boomers’ın gelecek nesiller için dünyayı nasıl yok ettiği hakkında şarkı söyleyen öğrencilerle bir resital başladığında, Tina ve Tabitha’nın büyükanne ve büyükbabaları bu karanlıkta saçmalıyor. Filmin en keskin dikenleri teknoloji dünyasına ve telefonlarımızın hepimizi zombiye dönüştürmesi kaçınılmazlığına bırakıldı.

Bu, Boss Baby serisini cesur bir sinematik bahis mi yapıyor? Tam olarak değil. Ancak hem ebeveynler hem de çocuklar için güvenli bir oyun olarak, yatırımınızın getirisinden şikayet etmek zordur.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Patron Bebek 2 – The Boss Baby 2 Filminden Kareler

Patron Bebek 2 - The Boss Baby 2 Sansürsüz Full İndir

Patron Bebek 2 - The Boss Baby 2 Sansürsüz Full İndir

Patron Bebek 2 - The Boss Baby 2 Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.83 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.