Anasayfa > Filmler > Paylaş – Share Türkçe Dublaj Full İndir

Paylaş – Share Türkçe Dublaj Full İndir

Filmin İsmi: Paylaş – Share 

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 5.5

Filmin Yönetmeni: Pippa Bianco

Filmin Oyuncuları: Charlie Plummer, Danny Mastrogiorgio, J.C. MacKenzie, Nicholas Galitzine, Poorna Jagannathan

Filmin Süresi: 87 Dakika

Paylaş – Share Fragman İzle

Paylaş – Share Özet ve Detaylar

Paylaş – Share filminde; Mandy sabahleyin evlerinin önündeki bahçede kendi bulur. Geceye dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. Kolunda şırınga izi bulunmakta, sırtında da morluklar vardır. Bunların nasıl oluştuğunu bilmemektedir. 16 yaşındaki bu genç kız okulun basketbol takımında başarılı bir oyuncudur. O gün okulda ki basketbol antrenmanında istediği gibi oynayamamaktadır. Arkadaşları ona destek olmakta, bazen akşamdan kalınca böyle zorlukların olabileceğini söylerler.

Paylaş – Share filminde; Mandy, hatırlamadığı geceden kimseye söz etmez. Ancak o gece ile ilgili uygunsuz mesajlar ve paylaşımlar yapılmaya başlamıştır. Arkadaşları ona çok benzediğini söyleyerek onu uyarırlar. Mandy, katıldığı partide ki erkek arkadaşlarına, o gece neler olduğunu sorar. Ancak onlardan tatmin edici bir cevap alamaz. Bu arada arkadaşları sırtındaki morlukları görmüşlerdir. Mandy bu konuyu daha ailesine söylememiştir. Ancak aile bu olayı öğrenir. Kızlarına destek olmak için, anne ve babası bu konuda şikayetçi olması gerektiğini söylerler. Mandy gerek yok dese de, onu ikna etmeyi başarırlar. Zorlu bir hukuk mücadelesi başlamıştır.

Paylaş – Share filminde; Bu arada Mandy ve birkaç arkadaşı okul basketbol takımından alkol kullandıkları için atılmıştır. Polis yaptığı araştırmalarda, video ve fotoğrafları çeken kişiyi bulamamıştır. İlk mesaj gelip atan öğrenciyi, Mandy’i partiye götüren kişiyi göz altına almış, daha sonra da serbest bırakmıştır. Açılan kamu davası da bu süreçten sonra düşmüştür. Annesi ve babası değişik avukatlarla görüşmeler yapmış. Bu avukatlar basına demeç verirse bu olay gündemde kalır ve belki suçlu bulunabilir demektedir. Fakat bu sürecin çok uzun olacağını, en az iki yıl mahkeme ardında temyiz işlemleri derken, üç dört yıllık bir süreç olduğunu söyler.

Paylaş – Share filminde; Mandy böyle bir basın açıklaması yaparsa bu kasabada artık duramayacaklarını açıklar. Annesi ve babası yine de bu açıklamayı yapmasını isterler. Fakat Mandy bu sefer biraz daha dirençli davranmaktadır. Mandy basın açıklaması yapacak mı? video ve resimleri çeken kişi bulunacak mı? Mandy yeniden uyum sağlayacak mı?  Bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için sitemizden Paylaş – Share filmini indirip, Türkçe dublaj, sansürsüz, 1080, HD kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Paylaş – Share Filminden Kareler

Paylaş - Share Sansürsüz İndir

Paylaş - Share Sansürsüz İndir

Paylaş - Share Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.