Anasayfa > Aksiyon - Macera > Prey Sansürsüz Full İndir

Prey Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Prey

Filmin Türü: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Korku

Filmin Yılı: 2022 – ABD

IMDB: 7.2

Filmin Yönetmeni: Dan Trachtenberg

Filmin Oyuncuları: Amber Midthunder, Dakota Beavers, Dane DiLiegro, Michelle Thrush, Stormee Kipp

Filmin Süresi: 100 Dakika

Prey Fragman İzle

Prey Özet ve Detaylar

1719 yılında Naru adında genç bir Komançi kadını, bir şifacı olarak yetiştirilmesine rağmen kardeşi Taabe gibi büyük bir savaşçı olmanın hayallerini kurmaktadır. Günün birinde köpeği Sarii ile bir yürüyüşte olan Naru, gökyüzünde kendi taptıkları Thunderbird simgelerinden birini gördüğünde; bunun kendisi için bir işaret olduuğunu düşünür. Bunun ardından kabilenin avcılarından birine dağ aslanın saldırdığını öğrenen Tabee, arama görevinde Naru’u da yanına almaya karar verir. Arama kurtarma ekibi yaralanmış kabile üyelerini bulur fakat Taabe onlara saldıran aslanı bulup onu öldürebilmek adına görevine devam eder. Bir süre sonra kabile üyelerine saldıran avcının son derece garip izlerine rastlayan Naru, Paake ile birlikte Taabe’nin peşinden gider.

Aslanı yakalayabilmek adına bir tuzak kuran üçlü, kısa süre sonra aslanın saldırısına uğrar ve Paake’nin ölümüne tanık olurlar. Naru tam aslanı yaralamışken uzaklarda meydana gelen esrarengiz bir ışık süzmesi onun dikkatini dağıtır. Daha sonra evine Taabe ile birlikte eve dönen Naru, gerçek tehditin hala dışarlarda bir yerlerde olduğunu düşünerek; köpeği Sarii ile birlikte gizlice avlanmaya karar verir. Bu sırada daha önce hiç görmediği gizemli bir canavar tarafından köşeye sıkıştırılan Naru, yaşadığı bu gizemli olayın ardından kendisini son derece tehlikeli bir savaşın içerisinde bulacaktır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Prey Filminden Kareler

Prey Sansürsüz Full İndir

Prey Sansürsüz Full İndir

Prey Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.17 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.