Anasayfa > Full Oyunlar > Ravenfield Full Oyun İndir

Ravenfield Full Oyun İndir

Ravenfield Torrent

AÇIKLAMA

Ravenfield bağımsız olarak geliştirilen ve oyunculara Battlefield oyunlarındaki aksiyonu aratmayan bir eğlence sunabilen bir FPS oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS olan Ravenfield’da kırmızı ve mavi askerler arasındaki savaşlara tanık oluyoruz. Bu birbirinden hiç hoşlanmayan iki taraf topyekün savaşa girişiyorlar ve ellerinde ki bütün gücü kullanarak savaş alanının hakimi olmaya çalışıyorlar. Oyuncular mavi tarafın yerine geçerek savaşı sonlandırmak için mücadele etmekteler ve aksiyona dahil olmaktalar.

Ravenfield içinde farklı silahları kullanarak düşmanlarımızı avlayabileceğimiz gibi çeşitli savaş araçlarını da kullanabiliyoruz. Dilerseniz tank kullanarak önünüze çıkanı ezebilir, ya da helikopter ile havadan düşmanlarınıza füze yağdırabilirsiniz. Oyun içinde arabalar, motorlar ve farklı araç türleri de yer almakta. Oyuncular bu araçlara karşı roket atarlar gibi silahları kullanabilmekteler. Ayrıca kullandığınız araçları hasar aldıklarında tamir de edebiliyorsunuz.

Ravenfield, ragdoll physics olarak adlandırılan gerçekçi fizik hesaplamaları içeriyor. Yani patlamalar sonrası cesetlerin ve araçların parçalarının havada uçuştuğuna tanık olabilirsiniz. Oyunun grafikleri olabildiğince basit tutulmuş, bu sayede oyunun daha yüksek performansla çalışması sağlanıyor. Yine de grafiklerin bu hali rahatsız etmiyor.

Ravenfield şu an için sadece tek kişilik olarak oynanmakta. Halen geliştirilmekte olan oyuna ileride multiplayer oyun modları da eklenirse Ravenfield bir hayli başarılı olabilir.

Ravenfield Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP SP2
İşlemci: 2 GHz or Faster
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD 3000
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 3 GHz or Faster
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 750
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Ravenfield Full Oyun İndir

Ravenfield Full Oyun İndir

Ravenfield Full Oyun İndir

Ravenfield Full Oyun İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Ravenfield Torrent İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.13 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.