Anasayfa > Filmler > Recep İvedik 6 Sansürsüz Full İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Recep İvedik 6

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 2.4

Filmin Yönetmeni: Togan Gökbakar

Filmin Oyuncuları: Furkan Bayraktar, Nurullah Çelebi, Şahan Gökbakar, Somer Karvan

Filmin Süresi: 110 Dakika

Recep İvedik 6 Fragman İzle

Recep İvedik 6 Özet ve Detaylar

Recep İvedik 6 filminde; Recep İvedik’e Kara Ambar Kamyoncular Derneği, 6. Kuru fasulye festivali için davetiye yollamıştır. Festival Konya’da yapılacaktır. Recep İvedik davetiyeyi alınca koşarak, en samimi arkadaşı Nurullah’ın yanına gider. Nurullah kahvecilik yaptığından ilk başta gitmek istemez. Fakat arkadaşı Recep İvedik’in kırıldığını görünce gitmeyi kabul eder. Recep İvedik gidiş biletlerini ayarlamasını söyler. Nurullah turizm sektöründe çalışan yeğenini arar. Yeğenine Konya’ya gitmek istediklerini söyler. Telefon iyi çekmediği için, yeğeni Kenya anlar. Bir gün sonra oraya bir tur olduğunu söyler. Recep İvedik ve arkadaşı Nurullah ne olduğunu anlayamadan kendilerini Kenya uçağında bulurlar.

Recep İvedik 6 filminde; Uçaktaki siyahi yolcuların fazlalığını Mevlana’nın manevi gücüne bağlarlar. Recep İvedik uyup uyandığında, halen varmadıklarını görür. Uçağa bineli üç buçuk saat olmuştur. Halbuki İstanbul, Konya arası bir buçuk saattir. Uçak görevlisini çağırır. Ne zaman ineceklerini sorar. Görevli üç saat sonra ineceklerini söyler. Recep İvedik, Konya’ya nasıl oluyor da bu kadar geç gidildiğini sorduğunda, görevli Kenya’ya gittiklerini açıklar. Recep İvedik, uçakta olay çıkartır. Kadın uçak görevlisi şok tabancası ile onu etkisiz hale getirir.

Recep İvedik 6 filminde; Uçaktan indiklerinde Ersin ismindeki turist rehberi onları karşılar. Dört yıldızlı otel beklerken, geceyi çadırlarda geçirirler. Sabah olunca yaban hayvanlarının büyük göçünü seyretmek için tura çıkarlar. Recep İvedik’in tuvaleti gelince, bir kenarda iner. İşi uzun sürünce, büyük göçü kaçıracaklarından arabada olanlar gitmek ister. Nurullah arkadaşını yalnız bırakmamak için arabadan iner. Tur rehberi dönüşte alacaklarını söyler. İki arkadaş kampın yolunu bulacaklarını düşünerek, yola çıkarlar. Sonuçta Kenya’nın vahşi doğasında kaybolurlar. Bundan sonra başlarına ilginç maceralar gelir. İkilinin başına neler geldiğini merak ediyorsunuz. Recep İvedik 6 filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Recep İvedik 6 Filminden Kareler

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.34 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.