Anasayfa > Filmler > Recep İvedik 6 Sansürsüz İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Recep İvedik 6

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 2.4

Filmin Yönetmeni: Togan Gökbakar

Filmin Oyuncuları: Furkan Bayraktar, Nurullah Çelebi, Şahan Gökbakar, Somer Karvan

Filmin Süresi: 110 Dakika

Recep İvedik 6 Fragman İzle

Recep İvedik 6 Özet ve Detaylar

Yerli komedinin vazgeçilmez film serisinin başında gelen Recep İvedik serisi Recep ivedik 6 ile sinema severlerin karşısına çıktı. Sinema severler tarafından büyük bir coşkuyla izlenen Recep İvedik 6 yine çok güzel bir gişe yaparak bekleneni karşıladı. Beyaz perdenin yanı sıra dünyaca bilinen Netflix gibi bir platformda da boy gösteren Recep İvedik 6  izleyenlerden tam not alıyor.

Bu sefer ki macera da diğer maceralar gibi komedi dolu anlar yaşatıyor.Recep bir sabah postacının getirdiği mektupla Konya’da düzenlenecek bir  kuru fasulye yeme yarışmasına davet edilir. Bu haberle mutluluğunu gizleyemeyen Recep kara ambar derneğini yüz üstü bırakmak istemeyecektir. Yanına en yakın arkadaşı Nurullah’ı da alarak Konya’ya gitmek ister. Nurullah’ın seyahat acentasında çalışan yakın aile dostundan onlara Konya’ya 2 uçak bileti ayarlamasını ister. Seyahat acentasının yaptığı bir yanlışlık sonucu bu iki kafadar kendilerini Kenya’da bulacaktır. Bu ikilinin en çok güldüren anlarından biride Kenya’ya ulaşmayana kadar Kenya’da olduklarını anlamamaları olur. Kenya’dan biran önce dönmek isteyen bu ikili istediklerini yapamayacaktır. Seyahat kafilesiyle çıktıkları Kenya’yı tanıma yolculuklarında kafileden ayrı düşecektirler. Macera tam bu anda başlayacaktır. Recep ve Nurullah kendilerini bir anda iki düşman kabilenin ortasında bulacaktır. Bir yarışma ile iki kabilenin düşmanlığının bitirilmesi söz konusudur  ve tam bu noktada Recep ve Nurullah üstlerine düşeni yapacaktır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Recep İvedik 6 Filminden Kareler

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.34 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.