Anasayfa > Filmler > Rem Filmi Sansürsüz Full İndir

Rem Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Rem Filmi

Filmin Türü: Korku

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB: 4.5

Filmin Yönetmeni: Berk Aygül

Filmin Oyuncuları: Cemre Cansaatçı, Dogancan Küçükaga, Galip Akin, Öykü Bozkurt, Sebahat Adalar

Filmin Süresi: 73 Dakika

Rem Filmi Fragman İzle

Rem Filmi Özet ve Detaylar

Rem Filmi konusu; Rem izle, Defne, genç bir bayandır. Erkek arkadaşı ise Kaan isminde bir erkektir. Defne geceleri çok tuhaf olaylar ile karşılaşmaktadır. Bu olaylara hiçbir anlam veremez. Kapılar aniden kendiliğinden kapanmakta, ışıklar sönmekte, ev sarsılmaya başlamakta ve Defne bambaşka bir kimliğe bürünmektedir. Ne olduğunu neden olduğunu bir türlü anlayamamaktadır. Erkek arkadaşı Kaan ile tatile çıkan Defne bu olayları daha da sık yaşamaya ve aynı zamanda sadece kendisine değil sevdiği adam olan Kaan’a da zarar vermeye başlar. Erkek arkadaşına zarar verecek hale geldiğini görünce de Kaan’dan ayrılmaya karar verir. Kaan, Defne’den ayırılınca çok büyük bir üzüntü içerisine girer. Sevdiği kadın ile tekrar birlikte olabilmesinin tek yolu ise Defne’nin yaşadığı bu olayları çözmektir.

Bu sorunları çözmek için yanına yeğeni Kemal’i de alarak Defne’nin annesinin yaşamakta olduğu Çınarlı köyüne gider. Ancak bu defa benzer olayları Kaan ve Kemal yaşamaya başlayacaktır ve işler daha da karışacaktır. Korku türünde bir yerli yapım olan Rem, Ocak ayının ikinci haftasında sinema salonlarındaki yerini almıştır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Rem Filminden Kareler

Rem Filmi Sansürsüz Full İndir

Rem Filmi Sansürsüz Full İndir

Rem Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.44 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.