Anasayfa > Aksiyon Oyunları > Resident Evil 3 Full Oyun İndir

Resident Evil 3 Full Oyun İndir

Resident Evil 3 Torrent

AÇIKLAMA

Resident Evil 3 oyunu filmdeki konsepti bir bakıma kendi içeriğine de yansıtan bir oyun. Zombilere karşı başlayan bir savaşın ortasında kendinizi buluyorsunuz. Oyuna başlarken dünyanın bir köşesinde yapılan deneyler sonucu büyük bir patlama ve devamında insanlığın sonunu getirebilecek potansiyele sahip olağan dışı varlıklarla ki bunları zombi olarak adlandırıyoruz, aksiyonun hiç kesilmediği ilginç bir savaşın ortasında bir anda buluyorsunuz kendinizi. Üstelik tüm bunlar, karakteriniz henüz şehirden uzaklaşma planları içerisindeyken gerçekleşiyor ve bir anda büyük kaosa düşen bu karakteri yöneterek sizlere verilen görevleri tamamlamaya başlıyorsunuz. Oyun grafik yönüyle bakıldığında gerçekten müthiş bir iş çıkarmış diyebiliriz. Sıktığınız mermilerden, kesip biçtiğiniz zombileri hatta ve hatta bu aksiyon sırasında karakteriniz aldığı en ufak bir çiziği bile inceleme fırsatınız olursa en ince detayına kadar gözlemleyebiliyorsunuz. Öldürmeye çalıştığınız zombilerin vücutlarını birçok parçaya bölebileceğiniz ve etrafa saçılan parçaları rahatlıkla detaylı inceleyebileceğiniz bir görsel kalite ile karşı karşıyasınız diyebilirim. Bu görsel kalite, başarısını çevredeki yapı ve varlıklar üzerinde de sizlere sunuyor. Oyunda farklı farklı zombi türleri de mevcut ve bu çeşitlilik bölümler geçildikçe her canavarın öncekine oranla daha fazla güçlü olarak karşımızda belirmesi, oyun bakımından monotonluğu unutturuyor. Her geçilen bölümden sonra kendinize bir şey katmanız bekleniyor kısacası. Elbette hep saldırı odaklı olmayan bu oyunda stratejik adımlar da atmanız gerekiyor. Yeri geliyor bir labirent veya bulmaca ile aklınızı kullanmanız gerekiyor. Yeri geliyor savaşmak yerine kaçmanız gerekiyor. Yeri geliyor saldırı odağınızı iyi seçmeniz gerekiyor. Kısacası oyun birden fazla oyun tarzı ile oynanması gerekiyor aksi takdirde bazı bölümler var ki geçmeniz imkansız kılınıyor tabii ki hep saldırı odaklı oynadığınız takdirde. Hele bir bölüm var ki, karşılaşacağınız bu zombi, sizi tek seferde öldürebilecek kabiliyete sahip oluyor. Bununla birlikte onu öldürmekte bir o kadar zor oluyor. En isabetli 5 atışınız sizi ancak kurtarabilir, tabi yalnızca birinden. Muhteşem sinematik senaryolara sahip olan bu oyunda oyunu bitirme sürenizin, öncekilerine göre biraz daha arttırılmış olduğunu da sizlere hatırlatmak isterim.

Resident Evil 3 Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)

İşlemci: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 or better

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: Anticipated performance at these specifications is 1080p/30FPS for Resident Evil 3 and 720p/30FPS for Resident Evil Resistance. If you don’t have enough graphics memory to run the game at your selected texture quality, you must go to Options > Graphics and lower the texture quality or shadow quality, or decrease the resolution. An internet connection is required for product activation. In addition, an internet connection is required at all times when playing Resident Evil Resistance. (Network connectivity uses Steam® developed by Valve® Corporation.)

Önerilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: WINDOWS® 10 (64-BIT Required)

İşlemci: Intel® Core™ i7-3770 or AMD FX™-9590 or better

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480 with 3GB VRAM

DirectX: Sürüm 12

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: Anticipated performance at these specifications is 1080p/60FPS. An internet connection is required for product activation. In addition, an internet connection is required at all times when playing Resident Evil Resistance. (Network connectivity uses Steam® developed by Valve® Corporation.)


RESİM ve VİDEOLAR

Resident Evil 3 Full Oyun İndir

Resident Evil 3 Full Oyun İndir

Resident Evil 3 Full Oyun İndir

Resident Evil 3 Full Oyun İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Resident Evil 3 Torrent İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 13.53 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.