Anasayfa > Aksiyon Oyunları > Resident Evil Resistance Full Oyun İndir

Resident Evil Resistance Full Oyun İndir

Resident Evil Resistance Torrent

AÇIKLAMA

2 farklı tarzda oynan ve birlikte hem korku hem gerilim hem de aksiyonun yaşandığı bu oyun ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Benim çok beğendiğim bu oyunda özellikle de gerek takımsal gerek bireysel oynama seçeneğinin olması çok hoşuma gitti. Zaten bu tarz oyunlarda insanların mutantlara karşı olduğu ve beklenilen haritadan kaçması gerektiği ana görev olarak herkesçe bilinir. Ama bu oyunun bize sağladığı ‘’Dahi’’ opsiyonu, oyunu ötekilere göre bir fark yaratma konusunda başarılı bence. Kısaca size anlatmak gerekirse bu oyunda ya 4 kişilik bir ekip ile verilen süre içerisinde 3 odayı belli bir süre içerisinde geçerek haritadan kaçmanız, veyahut ‘’Dahi’’ modunda oynayarak size karşı oynayacak bu 4 kişilik ekibin önüne engeller koyarak onları başarısız kılmanız gerekiyor. Her iki tarafında kendine has karakterleri olmak üzere, her karakterin de kendine has özelliği bulunuyor. Dilerseniz saldırgan, dilerseniz de savunmacı bir tarzla oyuna farklı bir bakış açısı katmanızla sizin asıl oyun tarzınız ortaya çıkıyor. Arkadaşlarla birlikte 4 kişilik ekibi oynamak çok zevkli ki benim genelde ekibimle tercihim bu yönde. Ancak tek başınıza oynarken de yine istediğiniz tarafı seçme opsiyonu yok sanmayın. Her ikis opsiyon hala mevcut başkalarıyla ekip halinde yine oynayabilirsiniz ama dahi modunda bu oyunu oynamakta bir o kadar zevkli. Hem oyunda 4 kaçış ekibinde başarılı olmak isterseniz mod olarak, o yönde gelişmek isteseniz bile yine öteki dahi modunda oynamanız gerek beklenilen engelleri daha iyi tahmin etmek için. Bu arada eklemeyi unuttuğum birşey de dahi modunda asla ekiple yüz yüze gelmiyorsunuz. Mutantları yöneterek oyunu kazanmaya çalışıyorsunuz. Elbette bununla sınırlı değil. Odalardaki asansör, ışık gibi oynadıkça çözeceğiniz bu oyunda bir sürü şeyi yönetebilme gücünüz olacak. Cidden zevkle oynadığım bu oyunu anlata anlata bitiremeyeceğimi bilmenizi isterim. Size tavsiyem oyunu yükledikten sonra öncelikle birkaç kez ekip oyununu oynayın başlangıcı anlamak için. Dahası ise ara ara dahi modunu da oynamayı ihmal etmeden her iki tarafta da kendinizi geliştirin ki uzun vadede benim gibi sürekli zevk alabileceğiniz bir oyun herzaman bir köşede sizi bekler bulsun.

Resident Evil Resistance Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)

İşlemci: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 or better

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: Anticipated performance at these specifications is 1080p/30FPS for Resident Evil 3 and 720p/30FPS for Resident Evil Resistance. If you don’t have enough graphics memory to run the game at your selected texture quality, you must go to Options > Graphics and lower the texture quality or shadow quality, or decrease the resolution. An internet connection is required for product activation. In addition, an internet connection is required at all times when playing Resident Evil Resistance. (Network connectivity uses Steam® developed by Valve® Corporation.)

Önerilen:

İşletim Sistemi: WINDOWS® 10 (64-BIT Required)

İşlemci: Intel® Core™ i7-3770 or AMD FX™-9590 or better

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480 with 3GB VRAM

DirectX: Sürüm 12

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: Anticipated performance at these specifications is 1080p/60FPS. An internet connection is required for product activation. In addition, an internet connection is required at all times when playing Resident Evil Resistance. (Network connectivity uses Steam® developed by Valve® Corporation.)


RESİM ve VİDEOLAR

Resident Evil Resistance Full Oyun İndir

Resident Evil Resistance Full Oyun İndir

Resident Evil Resistance Full Oyun İndir

Resident Evil Resistance Full Oyun İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Resident Evil Resistance Torrent İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 14.94 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.