Anasayfa > Dram > Rus’un Oyunu Sansürsüz Full İndir

Rus’un Oyunu Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Rus’un Oyunu

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2016 – Türkiye

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Levent Özdemir

Filmin Oyuncuları: Fırat Tanış, Anastasiya Klyueva, Leonid Luagin, Levent Özdemir, Nila Fırat, Murat Topalan, Orkun Öztürk, Hüsamettin Dinç, Tuğçe Dural, Gülce Dereli, Deniz İlhan, Elif Naz Özdemir

Filmin Süresi: 96 Dakika

Rus’un Oyunu Fragman İzle

Rus’un Oyunu Özet ve Detaylar

Dram ve aksiyon alanında, 2016 yılının en çok ses getiren filmlerinden biri olarak ön plana çıkan Rus’un Oyunu, Türkiye’de belkide Warner Bros.’un imzasını taşıyan nadir yerli yapımlar arasında yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Fırat Tanış, Anastasiya Klyueva, Leonid Luagin, Levent Özdemir, Nila Fırat, Murat Topalan, Orkun Öztürk, Hüsamettin Dinç, Tuğçe Dural, Gülce Dereli, Deniz İlhan, Elif Naz Özdemir gibi ünlü ve başarılı yerli yıldızların yanında yabancı oyuncular da bulunmakta.

Sinema vizyonlarında yer alış tarihi 11 Kasım 2016 olan Rus’un Oyunu ülkemiz ile birlikte iki yabancı ülkede çekimleri tamamlanmış ilk yerli film olma özelliğini de taşıyor. Toplamda 1 saat 30 dakikalık bir dram ve aksiyon hikayesi ile seyirci karşısına çıkan Rus’un Oyunu filmi için yönetmen koltuğunda Levent Özdemir yer alırken, filminin senaryo metni de filmin yönetmenliğini üstlenen Levent Özdemir tarafından yapılmıştır.

Uluslararası film ve dizi değerlendirme otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde 660 kullanıcı tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 5.8 gibi vasatın üstü bir puan almayı başaran Rus’un Oyunu, Fırat Tanış ve Anastasiya Klyueva’nın başarılı oyunculukları ve film kurgusuna olan uyumları ile aslında bu puanın üstünde bir başarıyı hak etmektedir.

Mal varlığı çok olan ve bir o kadar da ukala bir Türk iş adamının, uluslararası bir ekip tarafından tuzağa düşürülmesi ile başlayan olayları konu edinen Rus’un Oyunu adlı filmde dram ve aksiyon dolu 1 saat 30 dakika sizleri bekliyor olacak. Zengin ve popüler Türk iş adamına kurulan bu tuzakta, kimin işin içinde olduğu, kimin kime tuzak kurduğu filmin ilk aşamalarında belirsizliğini korurken, filmin ve kurgunun katmanları genişledikçe olayın göründüğünden daha da farklı olduğunu hissedeceksiniz.

Çekimleri başladığı tarihe kadar üç farklı ülkede çekilen ilk yerli drama ve aksiyon filmi olma özelliğini taşıyan Rus’un Oyunu, İstanbul Kabataş Lisesi çıkışlı yönetmen, senarist ve yapımcı Levent Özdemir’in perspektifinden bizlere sunulan dram ve aksiyon öyküsünü anlatıyor.

Aksiyon ve macera ile harmanlanmış özgün ve daha önce değinilmemiş bir dram hikayesi olan Rus’un Oyunu, ister tek başınıza, ister sevgilinizle isterseniz ailenizle izleyebileceğiniz ve keyifli vakit geçirebilmenize olanak sağlayacak bir başyapıt olarak listemizde yer almaktadır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Rus’un Oyunu Filminden Kareler

Rus’un Oyunu Sansürsüz Full İndir

Rus’un Oyunu Sansürsüz Full İndir

Rus’un Oyunu Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.46 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.