Anasayfa > Dram > Rüya Filmi Sansürsüz Full İndir

Rüya Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Rüya

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2016 – Türkiye

IMDB: 5.0

Filmin Yönetmeni: Derviş Zaim

Filmin Oyuncuları: Dilşad Bozyiğit, Ebru Helvacıoğlu, Enis Arıkan, Gizem Erdem, Mehmet Ali Nuroğlu

Filmin Süresi: 106 Dakika

Rüya Filmi Fragman İzle

Rüya Filmi Özet ve Detaylar

Rüya Filmi 2016 yılında vizyona giren dram türünde güzel bir film. Rüya Filminin konusunda kısaca söz edecek olursak; Genç bir mimar ve tasarladığı yeni bir cami projesi, Bu tasarladığı cami modelinden sonra rüyasında gördüklerini üzerine kurgulanmış.

Rüya filminin içeriği hakkında bilgi verecek olursak, Sine genç bir mimardır. Bu kadın mimar günümüzün mimarisine ters bakan ve hoşlanmayan bir mimardır. Sine, Yedi uyuyanlar Menkibesi’nden esinlenerek bir cami projesi tasarlar. Bu cami inşaatı bazı aksiliklerden dolayı yarım kalır. Sine yaşadığı stres yüzünden uyku hastalığı başalar. Sine bir uyku hastalığı merkezinde tedavi olmaya başlar. Sine bir gün uyku hastalıkları merkezinde tedavi olurken Rüya görür, bu rüyada kendini yedi uyuyanlar mitinin içinde bulur. Uyandığında ruhsal olarak değişmiştir. Bundan sonra her gördüğü rüyada biraz daha ruhsal olarak değişir. Çevresi bunu anlamasa da, Sine’nin hayatı ve tepkileri değişmeye başlamıştır.

Derviş Zaim’in yazıp yönettiği Rüya filminde başrolleri Gizem Erdem, Ebru Helvacıoğlu, Dilşat Bozyiğit, Gizem Akman paylaşırken, filmin kadrosunda Mehmet Ali Nuroğlu, Enis Arıkan, Murat Karasu ve İbrahim Selim, Osman Alkaş, Ayşe Lebriz, Murat Kılıç, Atılay Uluışık yer alıyor. Yapımcılığını Yeşil Film’in üstlendiği film Zaim’in dokuzuncu uzun metrajlı sinema filmi olma özelliğini taşıyor.

Rüya filminin başrol oyuncusu Gizem Erdem, Adana Altın Koza Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu seçildi.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Rüya 2016 Filminden Kareler

Rüya Filmi Sansürsüz Full İndir

Rüya Filmi Sansürsüz Full İndir

Rüya Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.18 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.