Anasayfa > Filmler > Sabit Kanca 2 Sansürsüz Full İndir

Sabit Kanca 2 Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Sabit Kanca 2

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2014 – Türkiye

IMDB: 3.8

Filmin Yönetmeni: Alper Mestçi

Filmin Oyuncuları: Damla Ersubaşı, İrfan Aslanhan, İsmail Baki Tuncer, Turabi Çamkıran, Zeki Ocak

Filmin Süresi: 91 Dakika

Sabit Kanca 2 Fragman İzle

Sabit Kanca 2 Özet ve Detaylar

Bir televizyon programında gördüğü Rencide Posuk’u beğenen Sabit Kanca’nın ev sahibi, bir an önce Rencide ile evlenmeyi kafasına koymuştur. Bir buluşma ayarlanır ancak Rencide, Rıfat Amca’yı beğenmez. Bu noktadan sonra işin sorumluluğunu Sabit Kanca üstlenir. Zira ev sahibi Rıfat Amca’ya birikmiş kira borcu bulunmaktadır. Kanca bu dertle uğraşırken Rencide’nin kızı Zeliş’e deliler gibi aşık olan Turabi adında biri ortaya çıkar ve Zeliş’le evlenmek için Rencide’yi kaçırır. İşler iyice çığırından çıkar, hepsini çözmek Sabit Kanca’ya kalır.
İlk filmi 2013’ün Mart ayında gösterime giren ve Sabit Kanca karakterinin internetteki hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılanan filmin devamı niteliğindeki yapımda yine İsmail Baki başrolde yer alıyor. İlk filmde sevdiği kadın olan Hande’ye bir türlü kavuşamayan, kavuşamadıkça her şeye atarlanan ve her şeyi bilen adam Sabit Kanca ikinci filmde de gönül meselelerine derman arıyor.

Sabit Kanca 2 filmi 2014 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Sabit Kanca 2 filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Sabit Kanca’nın ev sahibi Rıfat amca bir televizyon programında gördüğü Rencide ile evlenmek istemektedir. Sabit Kanca, Rencide ile Rıfat Amca arasında bir görüşme ayarlar, görüşme sonrasında Rencide, Rıfat Amca’yı beğenmemiştir. Bundan sonra bu işi yapmak Sabit Kanca’ya düşer, çünkü ev sahibi olan Rıfat Amca’ya çok yüklü miktarda kira borcu vardır. Bu arada Turabi isminde bir adam ortaya çıkar. Turabi, Rencide’nin kızı Zeliş’e aşıktır ve evlenmek istiyordur. Bu evlilik olsun diye Rencide’yi kaçırır. İşler iyiden iyiye çığırından çıkmıştır, sorunları çözmek ise Sabit Kanca’ya kalmıştır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Sabit Kanca 2Filminden Kareler

abit Kanca 2 Sansürsüz Full İndir

abit Kanca 2 Sansürsüz Full İndir

abit Kanca 2 Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 691 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.