Anasayfa > Bilim Kurgu > Sahip – Possessor Sansürsüz Full İndir

Sahip – Possessor Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Sahip – Possessor

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – Kanada, İngiltere

IMDB: 6.5

Filmin Yönetmeni: Brandon Cronenberg

Filmin Oyuncuları: Andrea Riseborough, Christopher Abbott, Jennifer Jason Leigh, Sean Bean, Tuppence Middleton

Filmin Süresi: 103 Dakika

Sahip – Possessor Fragman İzle

Sahip – Possessor Özet ve Detaylar

Jennifer Jason Leigh, bir kişinin diğerinin zihnine uzaktan girmesine izin veren, kişinin benliğini karanlık köşeye iten bir sistemin öncüsü olan Girder’ı canlandırıyor. Bu cihaz insanların beyinlerine delikler açılarak monte edilen yapıya sahip. Teknolojiyle birlikte kârlı bir kiralık cinayet işi kuran Girder, insanları suikastçı olarak kullanmak için kaçırıp, sonra da onlarla işi bittiğinde kişileri öldürüyor.

Fakat uzaktan kontrol süreci yorucudur. Ortaya çıkan yeni talepler için fazla yaşlanan Girder, yerine Tasya Vos’u (Riseborough) yerleştiriyor. Tasya mükemmel detaycı bir insandır, bu yüzden işinde, yaşamak için ne yaptığını bilmeyen kocasına ve oğluna (sırasıyla Rossif Sutherland ve Gage Graham-Arbuthnot) yabancılaşır. Ancak son işinde kullanması gereken silahı atıp bunun yerine kurbanını bir biftek bıçağıyla defalarca bıçaklar. Cinayet işleyen bu uzaktan makina insanın ruhunda çatlaklar oluşurken, özel hayatının izleri ile birlikte proje çığrından çıkar.

Tasya bir sonraki görevi için, kendi vücudundan beyine hasar verilmeden önce hedefinde üç gün geçirecektir. Son derece zengin bir iş adamının (Sean Bean) kızı (Tuppence Middleton) ile kızın nişanlısı olan Colin (Abbott) öldürülecektir. Üçünü de öldürmek için aile şirketinin kontrolü üçüncü bir üyeye geçer. Fakat işler sorunsuz gitmeyecektir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Sahip – Possessor Filminden Kareler

Sahip – Possessor Sansürsüz Full İndir

Sahip – Possessor Sansürsüz Full İndir

Sahip – Possessor Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.57 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.