Anasayfa > Filmler > Saklambaç – Ready or Not Sansürsüz Full İndir

Saklambaç – Ready or Not Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Saklambaç – Ready or Not

Filmin Türü: Gerilim, Gizem, Korku

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 7.0

Filmin Yönetmeni: Matt Bettinelli-olpin, Tyler Gillett

Filmin Oyuncuları: Adam Brody, Andie MacDowell, Elyse Levesque, Kristian Bruun, Samara Weaving

Filmin Süresi: 95 Dakika

Saklambaç – Ready or Not Fragman İzle

Saklambaç – Ready or Not Özet ve Detaylar

Saklambaç – Ready or Not filminde; Alex ve Grace bir buçuk yıldır beraber yaşamaktadırlar. Bu beraberliklerini evlilik ile taçlandırmaya karar verirler. Evlenmek için Alex’in ailesinin malikanesinde güzel bir düğün töreni ile evlenirler. Evlendiklerinin akşamında, ailenin yıllardır geleneksel oyununu oynamak zorundadırlar. Bunun için Alex ile Grace’yi özel odaya çağırırlar. Alex bu akşamki oyunun basit bir oyun olduğunu kazanmak zorunda olmadığını sadece oynamasının yeterli olduğunu söyler. Özel odada Grace oyun kartlarından çeker. Çektiği oyun kartında Saklambaç oyunu çıkmıştır. Nasıl oynanacağını sorduğunda, gün doğana kadar yakalanmadan saklanması gerektiği söylenir.

Saklambaç – Ready or Not filminde; Grace ilk önce gizli bir bölmeye saklanır. Bu arada aile bireyleri silahlarını kuşanıp onu avlamak için aramaya başlarlar. Saklambaç oyununun kuralı aile katılacak kişi sabaha kadar yaralanarak yakalanıp, özel odada ki masada öldürülmesi gerekmektedir. Bunları bilmeyen Grace saklandığı yerden çıkıp yatak odasına gider. Yatak odasında onu Alex karşılar. Bu arada odaya aile fertlerinden birinin geldiğini duyan Alex, Grace ile birlikte saklanırlar. Odaya giren kadını aile bireylerinden biri Grace sanıp öldürür. Diğer aile bireyleri silah sesine odaya gelirler. Yanlışlıkla öldürülen kadının ölüsünü oradan kaldırırlar.

Saklambaç – Ready or Not filminde; Alex, oyunun bütün ayrıntılarını Grace’ye anlatır. Onu buradan çıkartmaya çalışacağını söyler. Bu oyunun kendisi için ölüm kalım savaşı olduğunu anlayan Grace, artık hayatta kalmak için mücadele edecektir. Hiç ummadığı kişi yardım ederken en güvendiği kişi onu öldürmek için büyük çaba sarf edecektir. Grace bu ölüm kalım savaşından çıkabilecek mi? Bu oyunun sonunda neler olacak? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Saklambaç – Ready or Not filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Saklambaç – Ready or Not Filminden Kareler

Saklambaç - Ready or Not Sansürsüz 4K İndir

Saklambaç - Ready or Not Sansürsüz 4K İndir

Saklambaç - Ready or Not Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 4.18 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.