Anasayfa > Dram > Sarı Sıcak sansürsüz Full İndir

Sarı Sıcak sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Sarı Sıcak

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2017 – Türkiye

IMDB: 5.6

Filmin Yönetmeni: Fikret Reyhan

Filmin Oyuncuları: Akan Atakan, Aytaç Uşun, Gökhan Şimşek, Mehmet Özgür, Tarık Köksal

Filmin Süresi: 85 Dakika

Sarı Sıcak Fragman İzle

Sarı Sıcak Özet ve Detaylar

Giderek artan sanayileşme, on binlerce geleneksel çiftçi ailesini olduğu gibi İbrahim’in (Aytaç Uşun) ailesini de etkilemiştir. Sahip oldukları tarlanın tamamen fabrikalar arasında kalmasına rağmen tarlayı satmamakta direnen ailede İbrahim, hem baskıcı babasından, hem de diğer kardeşlerinden daha farklı bir hayatın hayalini kurmaktadır, bu yüzden bu hayalin peşinde tehlikeli işlere girişir. Ne var ki hayallerinin peşinden koşup kaderini eline alma isteğinin bedeli ağırdır ve bu bedeli ödemek İbrahim’le birlikte ailesine de düşecektir.

Sarı Sıcak filmi 2017 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. Sarı Sıcak filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Sanayileşmenin arttığı, verimli topraklar üzerine fabrikaların kurulduğu bir yerde. Buna direnen gelenekçi bir aile tarlalarını satmayıp, ekip biçmeye çalışmaktadır. Bu ailenin en küçük oğlu İbrahim, diğer aile fertlerinden farklı düşünmektedir. Ailenin feodal yapıdaki aile ile İbrahim’in yapmak istedikleri çelişmektedir. İbrahim bu yapıdan kurtulmak için yaptıkları ile hem kendine, hemde ailesine ödeteceği sonuçlarla baş başa kalmıştır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Sarı Sıcak Filminden Kareler

Sarı Sıcak sansürsüz Full İndir

Sarı Sıcak sansürsüz Full İndir

Sarı Sıcak sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 975 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.