Anasayfa > Filmler > Seni Buldum Ya Sansürsüz Full İndir

Seni Buldum Ya Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Seni Buldum Ya

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2021 – Türkiye

IMDB: 6.4

Filmin Yönetmeni: Reha Erdem

Filmin Oyuncuları: Ezgi Mola, Nihal Yalçın, Serkan Keskin, Taner Birsel, Tansu Biçer

Filmin Süresi: 84 Dakika

Seni Buldum Ya Fragman İzle

Seni Buldum Ya Özet ve Detaylar

Zoom üzerinden çekimiyle, oyuncu kadrosuyla, yönetmeniyle ve hikâyesiyle ben iyi bir projeyim diyen bu filmde; pandemi sürecini fırsat bilip kendisini siber suçlarda çalışan birisi olarak gösteren iki dolandırıcı olan Felek ve Kerim’in, suç sayılabilecek ama asla suç niteliği taşımayan “yanlışlar” yapan kişilerden para koparmaya çalışması anlatılıyor. Film Serkan Keskin’in canlandırdığı “Felek” karakteri üzerinden ilerliyor. Film boyunca Felek karakterinin dönüşümüne şahit oluyoruz. Üstelik bu dönüşümü bizlere sadece karakter üzerinden değil araya dâhil ettikleri şehir görüntülerinde bulunan bazı alt metinlerle de veriyorlar. Benim bu filmde ilgimi çeken noktalardan biri, dikkatli sinema severlere gündeme dair mesajlar verirken bunu didaktik bir anlatımla yapmamasıydı.

En karanlık taraflarınızı, sırlarınızı hiç tanımadığınız, hayatınızda bir daha hiç görmeyeceğiniz birine mi yoksa kendinize çok yakın hissettiğiniz kişiye mi rahatlıkla anlatırsınız?

Bu filmdeki karakterler hayatlarında bir daha hiç görmeyeceklerini düşündüğü Felek karakterine en karanlık taraflarını ve sırlarını rahatlıkla gösterir. Felek de kimi zaman onların terapisti oluyor. Peki, o zaman size bir soru daha: İnsanlar iyi ve kötü olarak ikiye mi ayrılır yoksa grilikler de var mıdır? Bence Felek bu filmde griyi temsil ediyor. Karakterlerden biriyle duygusal bir bağ kuran Felek, o kişiyi kendi suçuna ortak etmek istiyor fakat onun da kendisi gibi grilerden biri olduğunu göz ardı ederek kendisini dolandırabileceğini unutuyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Seni Buldum Ya Filminden Kareler

Seni Buldum Ya Sansürsüz Full İndir

Seni Buldum Ya Sansürsüz Full İndir

Seni Buldum Ya Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.36 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.