Anasayfa > Filmler > Seni Geri İstiyorum (I Want You Back) Sansürsüz Full İndir

Seni Geri İstiyorum (I Want You Back) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Seni Geri İstiyorum (I Want You Back)

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2022 – ABD

IMDB: 6.6

Filmin Yönetmeni: Jason Orley

Filmin Oyuncuları: Charlie Day, Gina Rodriguez, Jenny Slate, Manny Jacinto, Scott Eastwood

Filmin Süresi: 117 Dakika

Seni Geri İstiyorum (I Want You Back) Fragman İzle

Seni Geri İstiyorum (I Want You Back) Özet ve Detaylar

Jenny Slate ve Charlie Day , onlara komik, çekici ve tatlı olma şansı veren, sadece sahne sahne çarçur etme şansı veren, başrolde bir romantik komedi olan “I Want You Back”den daha iyisini hak ediyor. Oyuncu seçimi için ilham verici bir ikili, kalp kırıklıklarında birbirine bağlı iki olası arkadaşı oynuyorlar. Slate’den Emma, ​​18 ay sonra Noah ( Scott Eastwood ) adlı bir fitness eğitmeninden yeni ayrıldı ; Day’in Peter’ı, altı yıl birlikte olduktan sonra İngilizce öğretmeni Anne’den ( Gina Rodriguez ) botu ve hayatta nasıl sıkışıp kaldığına dair küçümseyici sözler aldı. Ağlamaklı bir Emma ve Peter bir merdiven boşluğunda buluşurlar, tatmin edici olmayan işleri birbirinden sadece katlar ötededir ve yasta destekleyici arkadaşlar olmaya karar verirler.

Ortak kıskançlıklarının ve ilerleyememelerinin farkına vardıklarında, bir planı bozarlar – ortaklarının yeni ilişkilerini mahvederler, böylece onlarla geri dönebilirler. Anne’nin yeni erkek arkadaşı ve drama öğretmeni Logan’ı ( Manny Jacinto ), okul oyunu için gönüllü olarak Emma ile aldatacak ve Peter, Noah’ın en iyi arkadaşı olarak yeni kız arkadaşı Ginny’den ( Clark Backo ) ayrılmak için Noah’ın kafasının içine girecek. Instagram’da mutlu ilişkilerini gösteren ilgili eski sevgililerine bakmak zorunda kalmayacaklar ve yeni bir insan bulmanın göz korkutucu fikri hakkında endişelenmek zorunda kalmayacaklar. Ayrılma sebepleriyle yüzleşmek zorunda kalmayacaklar.

Bu saçma bir şema, yanılsaması ve çaresizliği çok canlı ve bir bardak dondurmayla eşleştirilmesi amaçlanan bir tür romantik komedi için harika bir kurgu. Ancak yönetmen Jason Orley’nin filmi, türle birlikte gelen geniş alandan yararlanmıyor; Anlattığı acı ve inkar o kadar doğru olsa da, adeta parçalanma vidası konseptiyle film kararmaktan korkuyor gibi. Peter ve mükemmel derecede sevimli Noah arasında gelişen dostluk özellikle çekici değildir ve Emma’nın Anne’nin dikkatli bakışları altında Logan’a atmaya çalıştığı flört, tasarımından daha zorlayıcıdır. “I Want You Back”, bu şüpheli olmayan hedeflerin kendi kişiliklerine sahip olmasına izin vermeyerek ve ilgi çekici grubunun performanslarını en aza indirerek komplodan daha ucuz bir yol alıyor.

“I Want You Back”, tüm bunların nasıl geliştiği, planlarının nasıl yürüdüğü ve çalışmadığı konusunda birkaç şaşırtıcı dönüşe sahip. Ancak bu türün entrikalarını çok az kıvılcımla kullanıyor, özellikle de rom-com tarihinde bir uçağın en tiksindirici kullanımlarından birine sahip olan bir final sahnesiyle. Bu düzenin zaten ne kadar klişe olduğu düşünüldüğünde, özellikle düşüncesizce. “I Want You Back”, yeni bir şeyin potansiyeline inanmayan, sadece anlaşmanızı isteyen bir tür romantik komedi.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Seni Geri İstiyorum (I Want You Back) Filminden Kareler

Seni Geri İstiyorum (I Want You Back) Sansürsüz Full İndir

Seni Geri İstiyorum (I Want You Back) Sansürsüz Full İndir

Seni Geri İstiyorum (I Want You Back) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.