Anasayfa > Filmler > Seni Seviyorum Adamım Sansürsüz Full İndir

Seni Seviyorum Adamım Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Seni Seviyorum Adamım

Filmin Türü: Romantik

Filmin Yılı: 2014 – Türkiye

IMDB: 5.2

Filmin Yönetmeni: Biray Dalkıran

Filmin Oyuncuları: Asuman Dabak, Ayşen Gruda, Barış Kılıç, Gizem Karaca, Serhat Özcan

Filmin Süresi: 96 Dakika

Seni Seviyorum Adamım Fragman İzle

Seni Seviyorum Adamım Özet ve Detaylar

Berk Ataman, müzik yapımcısı olarak parlak yıllarını geride bırakmıştır. Mesleğinde soğuyan Berk, krizin etkilerini silmek için Kıbrıs’ta bir sahil kasabasında hayatını sürdürmeye karar vermiştir. Gönül işleriyle de arasının iyi olmadığından yaşadıklarından sonra artık emindir. 13 yılını bu şekilde sakin, huzurlu ve yalnız bir şekilde geçirmiştir. Evi ve teknesi hayatındaki en önemli iki şeydir, başka bir derdi de yoktur. Ta ki Ezel ile tanışana kadar… Ezeli her anını dolu dolu yaşayan, yetenekli, neşeli ve heyecanlı ruhuyla Berk’in karanlığa gömülen dünyasını aydınlatmaya başlar. Ancak bu aydınlık yeni bir karanlığı da beraberinde getirecektir. Çünkü Ezel ile ilgili alacağı bir haber ikilinin aşkını büyük bir sınavdan geçirecektir.

Yönetmenliğini yerli gişe sinemamızın verimli sinemacılarından olan Biray Dalkıran’ın üstlendiği romantik komedi türündeki filmde başrolleri Gizem Karaca ve Barış Kılıç paylaşırken onlara kadroda, Asuman Dabak, Ayşen Gruda, Serhat Özcan, Orçun Kaptan, Yıldız Kültür isimleri eşlik ediyor.

Seni Seviyorum Adamım filmi 2014 yılında gösterime giren, Romantik türde güzel bir film. Seni Seviyorum Adamım filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Berk, müzik yapımcısı olarak yıllarca çalıştıktan sonra, işleri bırakıp ufak bir sahil kasabasına taşınmıştır. Hayattan tamamen soğumuş,  evi ve teknesi ile vakit geçirmektedir. Gönül işleri ile de arası pek iyi değildir. 13 yılını böyle sakin bir şekilde yaşadıktan sonra, Ezel ile tanışır. Ezel her anını dolu dolu yaşayan, heyecanlı neşeli ve yetenekli ruhuyla, Berk’in hayatını değiştirir. Fakat bir gün bu güzel günler Berk için yine karanlığa dönecektir. Çünkü Ezel ile ilgili aldığı bir haber ikilinin aşkını büyük bir sınava sokacaktır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Seni Seviyorum Adamım Filminden Kareler

Seni Seviyorum Adamım Sansürsüz Full İndir

Seni Seviyorum Adamım Sansürsüz Full İndir

Seni Seviyorum Adamım Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 696 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.