Anasayfa > Dram > Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Sansürsüz Full İndir

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place

Filmin Türü: Dram, Gerilim, Korku

Filmin Yılı: 2018 – ABD

IMDB: 7.8

Filmin Yönetmeni: John Krasinski

Filmin Oyuncuları: Cade Woodward, Emily Blunt, John Krasinski, Millicent Simmonds, Noah Jupe

Filmin Süresi: 95 Dakika

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Fragman İzle

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Özet ve Detaylar

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place filminde; 3 çocuklu bir aile kimsenin olmadığı kırsalda yaşamaktadır. Bu aile fertleri kendi aralarında sesli olarak kesinlikle konuşmamaktadır. Konuşmamalarının sebebi, konuşmayı bilmediklerinden değil, ülkeyi istila eden yaratıklardan dolayıdır. Yaratıkların gözleri ve koku alma hisleri yoktur. Ancak en ufak bir sesi kilometrelerce uzaktan duyabilmektedirler. Yok edilmeleri imkansız gibi görünmektedir. Üstleri kurşun ve başka ateşli silah işlemeyecek şekilde zırhlıdır. Aile fertleri ihtiyaçlarını karşılamak için kasabada terk edilmiş markete giderler. Yollarda yürüyecekleri alanları kum döşemişlerdir ve ayakkabısız olarak yürümektedirler.

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place filminde; İhtiyaçlarını almak için markete gittiklerinde dört yaşındaki ufak oğlan gördüğü uzay roketi oyuncağını almak ister. Baba ses çıkartacağından dolayı oyuncağı almaz, pillerini çıkartıp masanın üstüne koyar. İşitme engelli abla çocuğa oyuncağı alabileceğini söyler ve verir. Çocuk çaktırmadan pilleri de yanına alır. Aile tek sıra halinde geldikleri güvenli yolda geri dönmektedir. Ufak çocuk en arkada yürümektedir. Baba yorulduğunu söyleyen ortanca çocuğu kucağına almıştır. Ufak çocuk roketin pillerini takıp çalıştırır. Sesi duyan aile birden geri döner. Baba yetişemeden yaratık sesi duyup gelir ve çocuğu öldürür. Aile büyük bir yas içindedir.

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place filminde; Bu olaydan sonra aile içinde kendini suçlayanlar vardır. Abla roketi verdiği için kendini suçlamakta, anne kucağına almadığı için kendini suçlamaktadır. Hayatları böyle geçerken, baba işitme engelli kızın arızalı kulaklığını tamir etmeye çalışmaktadır. Gerçi yaptığı tamir denemeleri hep başarısız olmuştur. Baba erkek çocuğa hayatta kalmayı ve balık tutmayı öğretmek için dereye götürmek ister. Çocuk korktuğu için gitmek istemez. Kız çocuğu kendisinin gidebileceğini söyler. Fakat baba onun annesine yardımcı olmasını ister. Çünkü anne hamile ve doğumu yakındır. Tamir ettiği kulaklığı verir. Kız çalışmayacağını söyleyerek kulaklığı ilk başta takmaz. Babası gittikten sonra takar.

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place filminde; Evdekilere kızdığından küçük kardeşinin roketini onun öldüğü yere götürür, ses bağlantısını keserek çalıştırır. Anne ev işlerini yaparken, üst kata çuval çıkartmaya çalışır. Çuval yamuk bir çiviye takılır. Anne asıldıkça çivi düz hale gelir. Anne üst kata çıktığında doğum sancıları başlar. Doğum yapacağı alt katta hazırladıkları ses geçirmeyen odaya inerken, çiviye basar. Yaşadığı ani acıyla elindekiler yere düşer. Çıkan sese yaratı eve gelir. Anne ayağını çividen kurtarıp alarm ışıklarını yakar. Evde yaratık ile bir mücadelesi başlamıştır. Alarm ışıklarını gören baba, küçük oğlanı havai fişeklerini ateşlemesi için yollar. Kendisi de eve gider. yaratık havai fişek gürültüsüne evden çıktığında baba eve girer. Anne üst katta doğum yapmıştır. Anne ve bebeği ses yalıtımlı odaya götürür. Fakat dışarıda iki çocuğu vardır. Baba çocuklarını kurtarmak için odadan çıkar. Baba çocuklarını kurtarabilecek mi? Yeni doğan bebeğin sesi duyulmaması için neler yapacaklar. Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place filmini izlemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Filminden Kareler

Sessiz Bir Yer -  A Quiet Place Sansürsüz 4K İndir

Sessiz Bir Yer -  A Quiet Place Sansürsüz 4K İndir

Sessiz Bir Yer -  A Quiet Place Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 938 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.