”Yandex-metrica”

Shortest Miner Kazanç

 
 

‘a tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

 
Yanlış duymadınız! Ekran kartınız ile ayda 800₺ kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kayıt olmak ve hiçbir ücret ödemeden sisteme katılmak. İndirdiğiniz program çalışırken ve size para kazandırırken siz keyfinizi çıkarın.

Yapacağınız iş kesinlikle yasal olan Bitcoin madenciliğidir.

Ayrıca link kısaltma yapılarak da para kazanılabilir. Bunun için buraya tıklayınız.

Kurulum Resimli Anlatım

Sıkça Sorulan Sorular

–  Yapacağınız iş kesinlikle yasal olan bitcoin madenciliğidir. Ekran kartınızı kiraladığınız da sizin sisteminiz ile bir bitcoin madenciliği yapılır. Kiralayan firma hem kendine hem de size bu şekilde kazandırmaktadır. Ayrıca referans sistemi ile sisteme dahil ettiğiniz kişilerin 3 ay boyunca %5 lik kazancına sahip olursunuz.
–  Hayır! Sisteme kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Bu sayede “param yandı” , “dolandırıldım” gibi sorunlarla asla karşılaşmazsınız.
–  Bu değişebilir bir durum olduğu için net bir rakam veremeyeceğiz çünkü site dolar endeksli çalışıyor ve dolar kuru kazanç oranında değişimler sağlayabilir.
Ayrıca ekran kartınızın modeli de son derece önemlidir.
Örneğin;
AMD RX480 ekran kartı ile aylık kazanç: 46.67$
GTX 1080TI ekran kartı ile aylık kazanç: 84.53$
AMD RX580 ekran kartı ile aylık kazanç: 47.77$
GTX 1060-6GB ekran kartı ile aylık kazanç: 35.59$

Not: Ekran kartı kazanç durumu geçen sürede değişiklik görtermiş olabilir.
–  Evet, ekran kartınız belirtilen ekran kartları arasında olmasa bile sisteme katılabilirsiniz ekran kartınızın yukarıdaki verilenlerden daha iyi olması durumunda daha fazla, daha kötü olması durumunda daha az kazanırsınız.
–  Kazandığınız para ilk olarak sistem üzerinde birikir, belirtilen ödeme miktarına ulaştığında ise anında belirttiğiniz sanal bankacılık hesabına gönderilir.
Paranızı çekmek için “Settings” kısmından “Withdrawal method” gelerek ödenmesini istediğiniz sanal bankayı seçtikten sonra “Withdrawal email” ile seçtiğiniz sanal bankanızda kayıtlı olan e-mail adresinizi yazarak çekebilirsiniz.Paranızı çekebileceğiniz sanal bankalar şunlardır;Paypal min. ödeme: 5$
WebMoney min. ödeme: 5$
Payoneer min ödeme: 20#
Yani kazancınız 5$’a ulaştığında Paypal ve WebMoney hesabınıza aktabilirsiniz. Bu limit Payoneer için ise 20$’dır.
–  Program virüslü değildir. Lakin bazı virüs programları programı virüs olarak algılayabilir merak etmeyin herhangi bir kötü niyetli virüs bilgisayarınıza yerleşmez.
–  Sistem uzun ömürlü bir sistemdir. Bitcoin madenciliği varoldukça bu sistemde var olur lakin sistem ola ki kapanırsa sakın dert etmeyin siz zarar etmezsiniz hatta bugüne kadar kazandıklarınız yanınıza kar olarak kalır. Çünkü sisteme hiç bir ücrt ödemeden giriyorsunuz.