Anasayfa > Filmler > Siccin 6 Sansürsüz Full İndir

Siccin 6 Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Siccin 6

Filmin Türü: Korku

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 5.9

Filmin Yönetmeni: Alper Mestçi

Filmin Oyuncuları: Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Tekke, Sibel Aytan, Hüseyin Taş, Ergin Kılıçıer, Deniz Kiziroğlu, Gönül Ürer, Cemre Kiziroğlu, Kurtuluş Şakirağaoğlu

Filmin Süresi: 100 Dakika

Siccin 6 Fragman İzle

Siccin 6 Özet ve Detaylar

Türk sinemasının belki de en zayıf halkalarından biri olarak gösterilebilecek korku filmleri kategorisinde, abartısız bir şekilde yeni bir soluk ve kalite getirdiği söylenebilecek Siccin serisinin altıncı filmi olan Siccin 6 2019 yılında sinema severlerle buluştu. Yönetmenlik koltuğunda ünlü Türk yönetmen, senarist ve yapımcı olan Alper Mestçi’nin oturduğu ve yapımcılığı Muhteşem Tözüm tarafından üstlenilen korku filmi serisinin altıncı filmi Siccin 6’nın dağıtım rolünü üstlenen ise The Moments Entertainment şirketi oldu.

Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Tekke, Sibel Aytan, Hüseyin Taş, Ergin Kılıkçıer ve Deniz Kiziroğlu gibi başarılı ve ünlü birçok isimden oluşan oyuncu kadrosunun, Siccin 6’nın senaryo ve kurgusu ile olan uyumu sayesinde muhteşem bir korku filmi ortaya çıktığı rahatlıkla söylenebilir. Senaryo metni filmin yönetmenliğini de üstlenen Alper Mestçi tarafından kaleme alınan Siccin 6’da kurgu Okan Sarul tarafından yapılırken, görüntü yönetmeni koltuğunda Sami Saydan yer almıştır. Siccin 6’nın müzikleri ise Reşit Gözdamla tarafından bestelenmiş, uyarlanmış ve/veya icra edilmiştir.

Uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde kullanıcılar ve izleyiciler tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 5.9 gibi vasatın üstünde bir puanı almayı başaran Siccin 6, yapımcı ve yönetmenin serinin son filminin bu film olduğunu duyurması akabinde tüm takipçi ve izleyicilerini üzüntüye boğdu.

Yerli korku filmi serisinin altıncı filmi olan Siccin 6’nın konusu ise filmde yer alan Yaşar karakterinin babasının vefatından sonra kendisine kalan miras nedeniyle üvey annesiyle sorunlar yaşamaya başlayacak ve korku dolu olay örgüsü burada başlayacaktır. Bunun yanında aynı evde yaşadığı baldızının da kendisine aşık olduğunu öğrenen Yaşar karakteri, bu olaylar çözülmemişken akli dengesi yerinde olmayan kızı Efsun’un korkunç ve tuhaf geçmişiyle yüzleşmesi sonucunda sadece Yaşar için değil tüm aile için çok acılı günlerin başlangıcın olacaktır.

Sadece başarılı ve yapaylıktan uzak senaryo ve kurgusu ile değil aynı zamanda oyuncularının beklenmedik başarısının yanı sıra bu kategorideki ilk başarılı filmlerden biri olma özelliğini taşıyan serinin son ve altıncı filmi Siccin 6, Hollywood’un sizlere sunduğu yapaylıktan uzak daha doğal bir korku serüveni yaşatmayı vaad ettiğini söyleyebiliriz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Siccin 6 Filminden Kareler

Siccin 6 Sansürsüz Full İndir

Siccin 6 Sansürsüz Full İndir

Siccin 6 Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.54 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.