Anasayfa > Filmler > Siccin 6 Sansürsüz Full İndir

Siccin 6 Sansürsüz Full İndir

 

Filmin İsmi: Siccin 6

Filmin Türü: Korku

Filmin Yönetmeni: Alper Mestçi

Filmin Oyuncuları: Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Merve Ateş, Sibel Aytan

Filmin Yılı: 2019

İMDB: 7.4

Siccin 6 Fragman İzle

Siccin 6 Özet ve Detayları

Siccin 6 filminde; Orhan ölen eşini çok sevdiğinden onu unutamamıştır. Bu yüzden başka dünya varlıklarından bir varlık kaçırıp onu ölen eşinin sureti ile şekillenmesini sağlamıştır. Bu varlıklar kendi dünyalarından kaçırılan arkadaşlarını geri almak istese de Orhan onlara engel olmayı başarmıştır. Bu varlıklarda intikam almak için onun yakın çevresine zarar vermek için hareket etmişlerdir. Habis varlıklar bu sefer Orhan’ın yakın çevresi ile uğraşmaya başlamışlardır.

Siccin 6 filminde; Yaşar, soğuk hava deposunda sorumlu kişi olarak çalışmaktadır. Üvey annesi ile miras kavgası sürmektedir. Bu arada evde baldızı Canan, eşi, üç çocuğu ve kayınpederi ile beraber yaşamaktadırlar. Son zamanlarda ev halkında bir tuhaflık olmaya başlamıştır. Herkes korkunç yaratıklar görmeye ve istemedikleri şeyleri yapmaya zorlanmaktadır. Bu arada Yaşar, baldızı Canan’ın kendini sevdiğini öğrenmiş, ayrıca bu sorunla uğraşmaktadır. Ayrıca büyük kızı sorunlu görünmekte onunla uğraşmaktadır. Habis varlıklar evde ilkönce sorunlu kız Efsun’a musallat olmuş, onun üzerinden diğer ev halkına hakimiyet kurma, onları korkutma, hatta daha ileri giderek kendilerine büyük zararlar vermelerini sağlamışlardır. Orhan, cenaze töreninde bu varlıkların Efsun’a musallat olduğunu görmüştür. Bu varlıkların şerrinden kurtulmak için harekete geçer. Orhan bu Habis varlıkları geri gönderebilecek mi? yaşar ve ailesi bu varlıklar yüzünden ne kadar zarara uğrayacak? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Siccin 6 filmini indirip, sansürsüz,1080p, HD kalitesinde ve Full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Siccin 6 Filmden Kareler

Siccin 6 Sansürsüz 4K İndir

Siccin 6 Sansürsüz 4K İndir

Siccin 6 Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.54 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.