Anasayfa > Filmler > Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Sansürsüz Full İndir

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret?

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.5

Filmin Yönetmeni: Elise Duran

Filmin Oyuncuları: Alexandra Daddario, Kimiko Glenn, Laverne Cox, Sunita Mani, Tyler Hoechlin

Filmin Süresi: 94 Dakika

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Fragman İzle

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Özet ve Detaylar

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? filminde; Emma, organik gıda üreten bir şirkette ürün geliştirme ve pazarlama bölümünde çalışmaktadır. Bir iş için gittiği şehirde işler olumlu gitmemiş, pazarlama ve ürün tanıtımı başarısız olmuştur. Bu moral bozukluğu ile uçağa biner. Emma’nın moralinin bozuk olduğunu gören hostes, ona bir kıyak yapıp vip bölümünde boş olan koltuğa oturmasını söyler. Emma yerine oturur, uçak havalanır. Uçak hava boşluğuna girdiğinde büyük bir sarsıntı meydana gelir. Emma uçağın düşeceğini düşünerek, yanındaki adama bütün sırlarını en ince ayrıntısına kadar anlatır.

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? filminde; Uçak iniş yaptığında, bütün sırlarını anlattığı için üzülür. Ancak nasıl olsa bir daha görüşmeyeceğiz düşüncesi ile rahattır. Erkek arkadaşı Garner arabası ile onu alır. Sonraki gün işe gittiğinde herkeste bir tela vardır. Bunun nedeni şirketin kurucu patronu Jack gelecektir. Jack şirkete gelir. Jack’in gelmesi sonucu Emma büyük bir şok yaşar. Çünkü uçakta bütün sırlarını anlattığı adam, şirketin sahibi Jack’tir. Emma, jack’i tanımamazlıktan gelir. Jack’te Emma’yı tanıdığını belli etmez. Ancak onun şirket için söyledikleri ile resmen sınar. Emma bu arada erkek arkadaşından ayrılır.

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? filminde;Jack, Emma’yı yemeğe çıkartır. İkili zaman içinde beraber takılmaya başlarlar. Bir televizyon programında Jack, bir soru üzerine Emma ile ilgili sırları isim vermeden açıklar. Tabii Emma’nın iş arkadaşları bunun o olduğunu anlarlar. Emma bu duruma çok üzülür. Emma, Jack’ten ayrılır, onun özürlerini kabul etmez. Emma’nın ev arkadaşlarından birisi tanıdığı bir gazeteci olduğunu onun vasıtası ile intikam alması gerektiğini söyler. Emma, avukat arkadaşının dans gösterisine gittiğinde, Jack oraya gelir. Emma’ya büyük bir sırrını verir. İkili bunun üzerine barışırlar. Gösteri bittikten sonra kulise çıkarlar. Jack, Emma’nın içeride unuttuğu çantasını almaya gittiğinde, arkadaşı gazeteci ile gelir. Bu arada Jack’te oraya gelir. Durumu görünce, Emma’yı terk eder. Emma peşinden koşup bir açıklama yapmadığını söylese de Jack gider. Emma ile Jack barışacak mı? ve daha fazla sorumuza cevap bulabilmek için, sitemizden Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Filmini indirip, sansürsüz, 1080p kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Filminden Kareler

Sır Tutabilir Misin? - Can You Keep a Secret? Sansürsüz İndir

Sır Tutabilir Misin? - Can You Keep a Secret? Sansürsüz İndir

Sır Tutabilir Misin? - Can You Keep a Secret? Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.24 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.