Anasayfa > Aksiyon - Macera > Soluksuz (Sans répit) Sansürsüz Full İndir

Soluksuz (Sans répit) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Soluksuz (Sans répit)

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2022 – Belçika

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Régis Blondeau

Filmin Oyuncuları: Franck Gastambide, Jemima West, Michaël Abiteboul, Simon Abkarian, Tracy Gotoas

Filmin Süresi: 96 Dakika

Soluksuz (Sans répit) Fragman İzle

Soluksuz (Sans répit) Özet ve Detaylar

Netflix Fransa yeni aksiyon-gerilim-suç filmi Soluksuz’u şöyle özetliyor: Kapkaranlık bir caddede kazaya karışan yozlaşmış bir polis, işlediği cinayeti örtbas etmeye çalışırken gizemli bir görgü tanığının olduğundan bihaberdir. Gizemli tanık, polisi tehdit etmeye başlayınca, gerilim dozajı artacaktır.

Yönetmenliğini Regis Blondeau’nun, senaristliğini ise Regis Blondeau’a ilaveten Julien Colombani’nin üstlendiği Soluksuz, ismini sonradan öğrendiğimiz Thomas isimli bir polisin gerilim dolu anlarıyla başlıyor. Onu gerilime sürükleyen sebeplerden biri annesinin ölümü ve şu sıralar cenazesinin kaldırılmasıyla açıklanırken Thomas’ı çok daha ciddi meseleler beklediği anlaşıldığında; polis bürosundan birtakım çağrılar geliyor. Gerek hizmet ettiği kişilerden gerekse Thomas’ın ruh halinden görüleceği üzere, Thomas’ın adaletin yanlış tarafında konumlandığı görülüyor. Büroya teftişe gelen yüksek merci üyeleri de bu durumu belirtirken Thomas’ın dolabındaki (olası) kirli çamaşırlar, yakınları tarafından bertaraf ediliyor.

Thomas’ın gerilimini açıklayan son unsur ise genç adamın köpeğe çarpmamak için manevra yaparken yanlışlıkla bir adama çarpıp öldürmesiyle açıklanıyor. Halihazırda kara listelerde başrolü çeken bir kimliğe sahip olduğu için telaşlı bir şekilde, cesedi bagajına atıp kaçıyor. Ve cesedi, annesinin tabutunun içine saklayıp, iki bireyi aynı mezara gömüyor. Hollywood sokaklarını anımsatan aksiyon ve sinematik görsellere hızlı bir giriş yapan Soluksuz, hem Thomas’ı analiz etmeye hem de özet paragrafta bahsi geçen gizemli görgü tanığını ekranlara sürmeye devam ediyor.

Bilinmeyen bir kişiden telefon alan Thomas, “cesede ne yaptığını gördüm” ibaresi ile karşılaşınca; haliyle, büyük bir şok yaşıyor. İlk başta asparagas bir haber olduğunu varsayıp umursama da sıklaşan telefonlar, delikanlı polisi zorlamaya başlıyor. Üstelik öldürdüğü kişinin önemli bir kişi olduğu anlaşılıp, kendi bürosu tarafından incelemeye başlanmasıyla, hikâye daha da renkleneceğini göstermiş oluyor. Bakalım polis Thomas, onlarca suçuna rağmen hayata, kızına, mesleğine tutunabilecek mi?

25 Şubat günü; Vİkings’in yeni dizisi, Back to 15, Suça İtilen Çocuklar gibi iddialı projelerle bültene giren Soluksuz, aksiyon ve gerilim arayanlar için bir filmmiş gibi gözüküyor. Ancak akışa eğlenmek ve kafa dağıtmak için bakmayanların, sinir krizi geçirmesi muhtemel gözüküyor. Çünkü “yok artık” diyebileceğimiz birkaç bariz hata ile şov kültürüne ikame ettiği gözlerden kaçmıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Soluksuz (Sans répit) Filminden Kareler

Soluksuz (Sans répit) Sansürsüz Full İndir

Soluksuz (Sans répit) Sansürsüz Full İndir

Soluksuz (Sans répit) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.12 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.