Anasayfa > Aksiyon - Macera > Son Mektup Sansürsüz Full İndir

Son Mektup Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Son Mektup

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Savaş, Tarih

Filmin Yılı: 2015 – Türkiye

IMDB: 4.5

Filmin Yönetmeni: Özhan Eren

Filmin Oyuncuları: Barbara Sotelsek, Bülent Şakrak, Hüseyin Avni Danyal, Nesrin Cevadzade, Tansel Öngel

Filmin Süresi: 122 Dakika

Son Mektup Fragman İzle

Son Mektup Özet ve Detaylar

Avrupa’da 1914’te 1. Dünya Harbi’nin başlamasından kısa bir süre sonra Türkler de kendilerini harbin içerisinde bulurlar. Harpte Almanya ile beraber hareket eden Osmanlı İmparatorluğu tarih sahnesinde son yıllarını yaşar. O günlerde gönüllü olarak Çanakkale’ye giden ve orada tanışan Pilot Yüzbaşı Salih Ekrem ile Nihal Hemşire, bir yandan vazifelerini yerine getirmek için koştururken, diğer yandan da Fuat isminde kimsesiz bir çocuğu korumak için birlikte mücadele etmeye başlarlar. İngilizlerin bir hava baskınında Salih Yüzbaşı’nın ona yardımı sayesinde kurtarılan kimsesiz çocuk Fuat, Nihal hemşirenin kanatları altına sığınarak Salih Yüzbaşı ile Nihal’in daha da yakınlaşmasına vesile olur. Bu beraberlik kısa sürede “harp şartlarında dile getirilemeyen” büyük bir aşka dönüşür. 18 Mart’a kadar süren çatışmalarda Salih Ekrem Yüzbaşı, Nihal Hemşire, Nusrat Mayın Gemisi’nin Kaptanı Hakkı Yüzbaşı, Doktor Ragıp Yüzbaşı ve Erika Hemşire bir yandan bütün gayretleri ile vatan müdafaasına koşarken, diğer yandan da ayrılmaz dostluklar kurarlar…
Film, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. yıldönümünde vizyona girdi.

Son Mektup filmi 2015 Yılında gösterime giren, Aksiyon, Dram, Savaş ve Tarih türünde güzel bir film. Son Mektup filminin konusu ve içeriği hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Film Çanakkale Deniz Zaferi günlerinde yazılan bir mektubun yıllar sonra adresine ulaşmasını ve mektuptaki duygusal hikaye anlatılıyor. Son Mektup filminin içeriği hakkında kısaca söz söyleyecek olursak. Tayyareci yüzbaşı Salih Ekrem, 1.Dünya Savaşın’da gönüllü olarak Çanakkale cephesine gider. Savaşın çok çetin zamanlarında, Nihal Hemşire ile burada tanışır. Nihal ile savaşın zorlu anlarında Fuat isminde bir çocuğu da sahiplenirler. İngilizler tarafından düzenlenen bir hava saldırısında, Küçük Gazi Fuat yüzbaşı tarafından kurtarılır. Fuat, Yüzbaşı ile Nihal Hemşire’nin  arasındaki ölümsüz aşka şahitlik edecektir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Son Mektup Filminden Kareler

Son Mektup Sansürsüz Full İndir

Son Mektup Sansürsüz Full İndir

Son Mektup Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.47 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.