Anasayfa > Dram > Spenser Kanunları – Spenser Confidential Sansürsüz Full İndir

Spenser Kanunları – Spenser Confidential Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Spenser Kanunları – Spenser Confidential

Filmin Türü: Dram, Gizem, Polisiye – Suç

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 6.2

Filmin Yönetmeni: Peter Berg

Filmin Oyuncuları: Alan Arkin, Bokeem Woodbine, Colleen Camp, Mark Wahlberg

Filmin Süresi: 110 Dakika

Spenser Kanunları – Spenser Confidential Fragman İzle

Spenser Kanunları – Spenser Confidential Özet ve Detaylar

Spenser Kanunları – Spenser Confidential filminde; Spenser, çevreci Glorya’nın otoparkta öldürülmesi olayının dosyasının, cinayet masası tarafından hemen kapatılmasından rahatsızlık duyar. Bu rahatsızlığını yüzbaşı Johan Boylan’a iletir. Bulduğu yeni ipuçları hakkında bilgi verir. Spenser, Baylon’un bu ipuçlarını daha önce bildiğini öğrenince evine gider. bu cinayet dosyasını neden kapattığını sorar ve yüzbaşıyı döver. Bu olaydan dolayı yargılanır ve beş yıl hapis yatar.

Spenser Kanunları – Spenser Confidential filminde; Hapiste beş yılını doldurduğu gün, çete lideri Squeeb ve adamlarının saldırısına uğrar. Bu saldırıdan kurtulmayı başarır. Spenser dışarı çıktığında yaşlı arkadaşı Henry onu karşılamaya gelmiştir. Tam arabaya bindikleri anda, eski sevgilisi Cissy gelir. Spenser ve Henry oradan kaçarlar. Henry, Spenser’i kendi evine götürür. Evde ona kalacak yer verir. Ancak aynı odayı Hawk isimli boksör adayı iri yarı siyahi bir adamla paylaşmak zorundadır. Spenser’in çıktığı günün gecesinde, Johan Boylan öldürülür. Sabah haberleri izlediklerinde, polisin hemen sorguya geleceğini anlarlar. Spenser’in eski arkadaşı Driscoll ve bir polis gelir. Spenser iki tane şahidi olduğunu, geceyi evde geçirdiğini söyler.

Spenser Kanunları – Spenser Confidential filminde; Daha sonra Terrence isminde temiz bir polisin evinin önünde arabasında intihar etmiş olarak bulunur. Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre, Terrence, Boylan’ı öldürdükten sonra intihar etmiştir. Kendisi için kirli bir polis olduğu, evinde yapılan aramalarda uyuşturucu bulunduğu açıklanır. Spenser bu işte bir tuhaflık olduğunu sezer. Terrence’nin intihar edecek bir polis olmadığını söyler. Spenser bu cinayetlerin perde arkasını araştırmaya karar verir. Bu konuda ona en büyük yardımcı olacaklar ise, oda arkadaşı Hawk ve yaşlı Henry’dir. Spenser cinayetler hakkında bilgi bulacak mı? Cinayetler niçin ve kim tarafından işlendi? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Spenser Kanunları – Spenser Confidential filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Spenser Kanunları – Spenser Confidential Filminden Kareler

Spenser Kanunları - Spenser Confidential Sansürsüz 4K İndir

Spenser Kanunları - Spenser Confidential Sansürsüz 4K İndir

Spenser Kanunları - Spenser Confidential Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.99 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.