Anasayfa > Aksiyon - Macera > Suç Kraliçeleri – The Kitchen Sansürsüz Full İndir

Suç Kraliçeleri – The Kitchen Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Suç Kraliçeleri – The Kitchen

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Suç

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.2

Filmin Yönetmeni: Andrea Berloff

Filmin Oyuncuları: Domhnall Gleeson, Elisabeth Moss, James Badge Dale, Melissa Mccarthy, Tiffany Haddish

Filmin Süresi: 102 Dakika

Suç Kraliçeleri – The Kitchen Fragman İzle

Suç Kraliçeleri – The Kitchen Özet ve Detaylar

Suç Kraliçeleri – The Kitchen filminde; Hell’s Kitchen semtinde 1978 yılında yaşamak çok zordur. Çünkü sokak serserileri her yere hakim olmuş, semtte işsizlik çok fazladır. Dükkanların korumasını, İrlandalı bir aileye ait çete üstlenmiştir. Bu çeteye çalışan üç tane İrlandalı adam bir soygunda yakalanırlar. Adamlar soygunda yakalanınca ev hanımı olan eşlerini, çte lideri Küçük Jack bakacağını söyler. Ancak ilk ay yolladığı para ev kiralarına bile yetmeyecek kadardır. Kadınlar kendilerine iş arar, ama çalışacakları bir iş yoktur.

Suç Kraliçeleri – The Kitchen filminde; Kadınları tanıyacak olursak, Kathy’in iki tane ufak çocuğu  vardır. Clare, içeri giren kocasından sürekli şiddet görmekteydi. Rubhy ise çete lideri Küçük Jack’in abisi ile evli, kayın validesi tarafından hiç istenmeyen siyahi bir kadındır. Bu üç kadın Küçük Jack’ten daha fazla para vermesini isterler. Küçük Jack verdiği kadar para ile yetinmeleri gerektiğini söyler. Kadınlar bunun böyle olmayacağını, tahsilat işine girmeye karar verirler. İşleri yoluna girmiştir. Ancak Küçük Jack bu işten hiç hoşlanmaz ve kadınları tehdit eder. Kadınlar korksa da işe devam ederler.

Suç Kraliçeleri – The Kitchen filminde; Küçük Jack, Clare’ye tecavüz edeceği sırada, Clare’yi seven ve iki yıl önce askeriyeden ayrılan, psikopat adam tarafından öldürülür. Kadınlar ve adam Küçük Jack’in cesedini yok ederler. Clare bu adamla aşk yaşamaya başlar. Aynı zamanda adam öldürmeyi de öğrenir. Kadınlar işleri büyütürler. İtalyan mafyasının sınırlarına da girerler. Bunun üzerine İtalyan mafyası onlarla anlaşma yapar. Bu anlaşmaya göre onlar mafyaya pay vereceklerdir. Mafyada onları koruyacaktır. Onlarda tahsilat yapacakları alanı genişletecektir. Fakat bir aksilik meydana gelmiştir. Kocaları yakın zamanda içeriden çıkacaktır. Şimdi kocaları onların yaptığı bu işe onay verecek mi? Clare’nin kocası boşanmayı kabul edecek mi? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, Suç Kraliçeleri – The Kitchen filmini izlemenizi öneririm. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Suç Kraliçeleri – The Kitchen Filminden Kareler

Suç Kraliçeleri - The Kitchen Sansürsüz 4K İndir

Suç Kraliçeleri - The Kitchen Sansürsüz 4K İndir

Suç Kraliçeleri - The Kitchen Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.63 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.