Anasayfa > Aksiyon - Macera > Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz Full İndir

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Fantastik, Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB6.3

Filmin Yönetmeni: Sam Liu

Filmin Oyuncuları: Amy Acker, Diedrich Bader, Jason Isaacs, Tara Strong

Filmin Süresi: 84 Dakika

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son Fragman İzle

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son Güç Özet ve Detaylar

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son filminde; Sonişka peşinden koşan çocuklardan kaçmakta, Sweetlana da onu kovalayan çocuklardan onu korumaya çalışmaktadır. Sweetlana, Sonişka’ya her zaman onu koruyamayacağını artık o çocuklara karşılık vermesi gerektiğini söyler. Sonişka o çocuklardan korktuğundan değil zarar vermemek için kaçtığını söyler. Sweetlana’nın şaşkın bakışları arasında traktörü havaya kaldırır. Sweetlana onun hükümet adına çalışması gerektiğini söyler.

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son filminde; Sonişka hükümet adına çalışmaya başlamış ve Superman ismini almıştır. Devlet başkanın evladı durumundadır. Superman yapılması gereken bir çok büyük projeye yardım ederek çok kısa zamanda yapılmasını sağlamıştır. Onun görüntülerini izleyen Amerikalılar, onun gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu öğrenmek için, iş adamı Lohtor’dan yardım isterler. Lohtor, onun dendiği gibi yardım sever biri ise, ülkemize düşüreceğimiz büyük bir uyduyu tutacaktır der. Amerika büyük bir uyduyu en kalabalık şehrine düşürür. Uydu tam düşmek üzere iken, Superman uyduyu tutar ve denize atar.

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son filminde; Lohtor’un gazeteci eşi Luis lane onunla röportaj yapmak ister. Superman ilk başta bu isteği geri çevirir. Akşam gazetecinin evinin terasında bir görüşme yaparlar bu görüşmede, Luis Lane, ona kendi ülkesinin yöneticilerin insanlara zulüm yaptığını anlatır. Bunlara inanmayan Superman’e belgeler gösterir. Belgeleri inceleyen Superman, belgelerde gösterilen yere gider. orada askerlerin koruduğu bölgeyi incelediğinde yer altında hükümete muhalif kişilerin zorla ölümüne çalıştırıldığını görür. Çalışanlar arasında çocukluk arkadaşı Sweetlana’da vardır. Sweetlana ona gördükleri işkenceleri ve nedenlerini anlatır. Superman devlet başkanını öldürür ve yerine kendisi geçer. Kendisi de diğer liderden farklı değildir. Ayrıca Lohtor ile bir savaşa da girişmiştir. Superman ile Amerika arasında savaş olacak mı? Bu sorunun cevabını öğrenebilmek için Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son Filminden Kareler

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 773 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.