Anasayfa > Dram > Tall Girl 2 Sansürsüz Full İndir

Tall Girl 2 Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Tall Girl 2

Filmin Türü: Dram, Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2022 – ABD

IMDB: 4.7

Filmin Yönetmeni: Emily Ting

Filmin Oyuncuları: Ava Michelle, Clara Wilsey, Griffin Gluck, Sabrina Carpenter, Steve Zahn

Filmin Süresi: 97 Dakika

Tall Girl 2 Fragman İzle

Tall Girl 2 Özet ve Detaylar

Jodi eskiden popüler bir kız olmanın hayalini kurarken şimdiler bu hayalini gerçekleştirmiş bir kızdır. Çok uzun boyu yüzünden komplekse kapılan ve uzun bir süre boyunca da bunu atlatamayan Jodi artık herkesin aradığı bir yüz olmuştur. Eskiden yüzüne bile bakmayan kişiler artık onun yanından ayrılmamaktadır ve şimdiler de okul çevresinde tek bahsedilen kişi de Jodi’dir. Ancak hepsi de bu kadar değildir ve Jodi kendisine bir erkek arkadaş da edinmiştir. Popülerliği Jodi’ye üstüne üstlük bir de okul müzikalinde başrol oyunculuğunu da sununca Jodi iyice kendisini bambaşka bir dünyada bulur.

Jodi popülerdir, beklenen kişidir, boyunun uzunluğu artık bir sorun değildir. Ancak kendisine dayatılan popülerlik bedava değildir ve Jodi popülerliğin bedelini ödemeye başlamıştır. Jodi artık eskisi gibi dostlarına vakit ayıramamakta hatta onları görememektedir. Bu durum ise kısa süre içinde ciddi bir hal almıştır ve Jodi eski hayatına dair hiçbir kimse ile doğru düzgün dostluk kuracak vakti bulamamaktadır. Çünkü Jodi popüler kalmak için diğer popüler dostlarının yaptıklarını yapmaya başlar. Jodi eskisi gibi olmak istemediğinde popülerliğini de kaybetmeyi istememektedir. Bu nedenle ne gerekiyorsa yapmak zorunda kalan Jodi hiç istemediği şeyleri de yapmak ve beğenmediği kıyafetleri de giymek zorunda kalmıştır. Ancak bunlar henüz bir başlangıçtır ve eğer popüler kalmak istiyorsa Jodi daha birçok şeyi feda etmek zorundadır.

Emily Ting’in yönetmenliğini üstlendiği Tall Girl 2 isimli 4k formatlı ve Türkçe dublajlı filmin senaristliğini ise Sam Wolfson üstlenmektedir. Sabrina Carpenter ile Griffin Gluck ve Ava Michelle isimleri ise dram yüklü bu komedi filminde başrol oyuncu ekibini oluşturmaktalardır. Jodi popüler kalabilmek uğruna daha neleri feda edecekti? Jodi gerçekten de böyle bir yaşamaya ayak uydurmaya hazır mıydı?

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Tall Girl 2 Filminden Kareler

Tall Girl 2 Sansürsüz Full İndir

Tall Girl 2 Sansürsüz Full İndir

Tall Girl 2 Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.19 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.